Horari d’activitats

TABATA

VICTOR P.

06:10 - 07:00

SYNRGY®

VICTOR P.

06:15 - 07:00

TRX

VICTOR P.

07:10 - 08:00

HIIT

YONE D.

07:10 - 08:00

BODYPUMP™

YONE D.

07:10 - 08:00

CYCLING

VICTOR P.

07:10 - 08:00

CYCLING

EDU G.

07:10 - 08:00

CYCLING

EDU G.

07:10 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

AIGUATABATA

MONTSE C.

07:15 - 08:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

07:15 - 08:00

ABDOMINALS

VICTOR P.

08:00 - 08:30

TABATA

VICTOR P.

08:10 - 09:00

BODYPUMP™

TONI D.

08:10 - 09:00

ESPAI ESTIRA

YONE D.

08:10 - 09:00

SYNRGY®

YONE D.

08:15 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

UPPERBODY

YONE D.

09:00 - 09:30

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUATABATA

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

LOWERBODY

YONE D.

09:30 - 10:00

AIGUAGYM

MARIA JOSÉ E.

09:30 - 10:15

CYCLING

EDU G.

09:30 - 10:20

CYCLING

VICTOR P.

09:30 - 10:20

BODYPUMP™

TONI D.

09:30 - 10:20

ZUMBA®

INES M.

09:30 - 10:20

ESPAI EN FORMA

LAURA N.

09:30 - 10:20

G.A.C.

JON I.

09:30 - 10:20

BODYPUMP™

09:30 - 10:20

SYNRGY®

ADOLFO C.

09:30 - 10:20

ABDOMINALS

YONE D.

10:00 - 10:30

ESPAI ESTIRA

JON I.

10:30 - 11:20

CYCLING

10:30 - 11:20

PILATES

QUIM I.

10:30 - 11:20

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

10:30 - 11:20

FOAM ROLLER

QUIM I.

10:30 - 11:20

SYNRGY®

SARA N.

11:30 - 12:15

BODYPUMP™

TONI D.

13:40 - 14:30

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

13:40 - 14:30

TABATA

ADOLFO C.

13:40 - 14:30

CYCLING

EDU G.

13:40 - 14:30

CYCLING

SANTI P.

13:40 - 14:30

CYCLING

SANTI P.

13:40 - 14:30

TRX

ANDRES V.

13:40 - 14:30

SYNRGY®

YONE D.

13:45 - 14:30

TABATA

EDU G.

14:30 - 15:20

BODYPUMP™

ANDRES V.

14:30 - 15:20

CYCLING

EDU G.

14:30 - 15:20

SYNRGY®

LAURA N.

15:15 - 16:00

BODYPUMP™

CRISTINA A.

15:20 - 16:10

T.B.C.

LAURA N.

15:20 - 16:10

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

15:30 - 16:20

BODYPUMP™

LAURA N.

17:10 - 18:00

TABATA

YONE D.

17:10 - 18:00

SYNRGY®

YONE D.

17:15 - 18:00

UPPERBODY

CRISTINA A.

18:00 - 18:30

HIPOPRESSIUS*

18:10 - 19:00

BODYBALANCE™

CRISTINA A.

18:10 - 19:00

BODYPUMP™

YONE D.

18:10 - 19:00

ZUMBA DANCE

LAURA N.

18:10 - 19:00

BODYPUMP™

CRISTINA A.

18:10 - 19:00

G.A.C.

TONI D.

18:10 - 19:00

CYCLING

VICTOR P.

18:10 - 19:00

CYCLING

NURIA M.

18:10 - 19:00

CYCLING

EDU G.

18:10 - 19:00

CYCLING

YONE D.

18:10 - 19:00

SYNRGY®

ADOLFO C.

18:15 - 19:00

SYNRGY®

ANDRES V.

18:15 - 19:00

SYNRGY®

ADOLFO C.

18:15 - 19:00

GLUTIS

CRISTINA A.

18:30 - 19:00

ABDOMINALS

ANDRES V.

18:30 - 19:00

GLUTIS

CRISTINA A.

19:00 - 19:30

AIGUAGYM

ORIOL M.

19:00 - 19:45

BODYPUMP™

LAURA N.

19:10 - 20:00

TABATA

ANDRES V.

19:10 - 20:00

STEP

CRISTINA A.

19:10 - 20:00

ESPAI ESTIRA

CRISTINA A.

19:10 - 20:00

PILATES

TONI D.

19:10 - 20:00

CYCLING

MARTA A.

19:10 - 20:00

CYCLING

HELENA C.

19:10 - 20:00

SYNRGY®

ANDRES V.

19:15 - 20:00

SYNRGY®

ANDRES V.

19:15 - 20:00

SYNRGY®

VICTOR P.

19:15 - 20:00

SYNRGY®

SARA N.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

SARA N.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

SARA N.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

MARIA JOSÉ E.

19:15 - 20:00

ABDOMINALS

SARA N.

19:30 - 20:00

GLUTIS

SARA N.

20:00 - 20:30

CURSET NATACIÓ

SARA N.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

SARA N.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

SARA N.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ E.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ E.

20:00 - 20:45

IOGA

CRISTINA A.

20:10 - 21:00

CYCLING

SANTI P.

20:10 - 21:00

G.A.C.

CRISTINA A.

20:10 - 21:00

BODYPUMP™

TONI D.

20:10 - 21:00

SYNRGY®

ANDRES V.

20:15 - 21:00

SYNRGY®

CRISTINA A.

20:15 - 21:00

Ús de galetes

Aquest lloc web utilitza galetes perquè vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si segueix navegant està donant el seu consentiment a l'acceptació de les esmentades galetes i acceptant la nostra política de cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies
?>