Cursets per a adults - Granollers

Cursets per a adults

Estàs preparat per divertir-te alhora que et poses en forma?

Cursets de natació personalitzats on el monitor/a s’adapta a les necessitats de cada alumne (aprenentatge de les nocions bàsiques de la natació i perfeccionament de l’estil i de la seva tècnica), amb un ventall d’opcions pel que fa a les edats i condicions de cada persona (joves, adults,tercera edat, embarassades i discapacitats).

Aquàtiques

Sala: Piscina.

Durada: 45′

L’objectiu de l’activitat és…

Dotar a l’usuari d’un gran ventall d’exercicis que el permetin desenvolupar-se de manera òptima dins l’aigua

T’aporta uns beneficis com:
  • Exercitar totes les articulacions augmentant la seva flexibilitat i el seu rang de moviment
  • Enfortir tots els músculs
  • Millorar la funció cardio respiratòria
  • No impactar a les articulacions
  • Millorar els síndromes de l’asma
  • Reduir el risc de diabetis
  • Alleujar problemes d’espatlla
  • Relaxar
  • Cremar calories
  • Ajudar a millorar la posició corporal de l’esquena i de la resta del cos
  • Augmentar la nostra capacitat pulmonar
  • Reduir l’estrès
  • Reduir la tensió arterial
  • Alliberació de tensions
  • Augment de la motivació i l’autoestima
  • Estimulació del bon humor
  • Ajuda en la prevenció de les malalties cardiovasculars
  • Ajuda a reduir l’estrès
  • Millora estat salut i físic
A qui va dirigit?

Les sessions estan pensades per a persones de qualsevol edat (adults o joves a partir de 14 anys).

Si pateixes d’alguna lesió i/o malaltia o per a qualsevol dubte que puguis tenir, consulta amb el personal tècnic de l’ESPAI per saber què és el més adequat per a tu.

Montse Cornellas

Tècnica aquàtica i activitats dirigides
Entrenadora personal

Àngel

Tècnic de fitness, aquàtic
i activitats dirigides
Entrenador personal

Sara Navarro

Tècnica d'activitats dirigides
Entrenadora personal

Oriol

Tècnic de fitness, aquàtic
i activitats dirigides
Entrenador personal

L’objectiu de l’activitat és…

Dotar a l’usuari d’un gran ventall d’exercicis que el permetin desenvolupar-se de manera òptima dins l’aigua

T’aporta uns beneficis com:
  • Exercitar totes les articulacions augmentant la seva flexibilitat i el seu rang de moviment
  • Enfortir tots els músculs
  • Millorar la funció cardio respiratòria
  • No impactar a les articulacions
  • Millorar els síndromes de l’asma
  • Reduir el risc de diabetis
  • Alleujar problemes d’espatlla
  • Relaxar
  • Cremar calories
  • Ajudar a millorar la posició corporal de l’esquena i de la resta del cos
  • Augmentar la nostra capacitat pulmonar
  • Reduir l’estrès
  • Reduir la tensió arterial
  • Alliberació de tensions
  • Augment de la motivació i l’autoestima
  • Estimulació del bon humor
  • Ajuda en la prevenció de les malalties cardiovasculars
  • Ajuda a reduir l’estrès
  • Millora estat salut i físic
A qui va dirigit?

Les sessions estan pensades per a persones de qualsevol edat (adults o joves a partir de 14 anys).

Si pateixes d’alguna lesió i/o malaltia o per a qualsevol dubte que puguis tenir, consulta amb el personal tècnic de l’ESPAI per saber què és el més adequat per a tu.

Sara Navarro

Tècnica d'activitats dirigides
Entrenadora personal

Sara Navarro

Tècnica d'activitats dirigides
Entrenadora personal

Àngel

Tècnic de fitness, aquàtic
i activitats dirigides
Entrenador personal

dldtdcdjdvdbdg

HBX BOXING

YONE D.

06:10 - 07:00

TRX

ANDRES V.

06:10 - 07:00

BODYPUMP™

SARA N.

06:10 - 07:00

T.B.C.

SARA N.

06:10 - 07:00

CYCLING

CARLOS SERRANO

06:10 - 07:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

06:15 - 07:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

06:15 - 07:00

HIIT

YONE D.

06:15 - 07:00

TABATA

ANDRES V.

06:15 - 07:00

BODYPUMP™

CARLOS SERRANO

07:10 - 08:00

BODYPUMP™

SARA N.

07:10 - 08:00

CYCLING

NURIA M.

07:10 - 08:00

CYCLING

TONI D.

07:10 - 08:00

CYCLING

SANTI P.

07:10 - 08:00

HBX BOXING

ANDRES V.

07:10 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

07:15 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

07:15 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

TABATA

YONE D.

07:15 - 08:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

07:15 - 08:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

07:15 - 08:00

HIIT

YONE D.

07:15 - 08:00

ABDOMINALS

ANDRES V.

08:00 - 08:30

MOBILITY

SARA N.

08:10 - 09:00

ESPAI ESTIRA

SARA N.

08:10 - 09:00

BODYPUMP™

FERRAN GARCÍA

08:10 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

TABATA

YONE D.

08:15 - 09:00

HIIT

YONE D.

08:15 - 09:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

08:15 - 09:00

LOWERBODY

ANDRES V.

08:30 - 09:00

GLUTIS

YONE D.

09:00 - 09:30

ABDOMINALS

ANDRES V.

09:00 - 09:30

GLUTIS

YONE D.

09:00 - 09:30

UPPERBODY

ANDRES V.

09:00 - 09:30

ABDOMINALS

YONE D.

09:00 - 09:30

BODYBALANCE™

SARA N.

09:10 - 10:00

BODYPUMP™

VICTOR F.

09:10 - 10:00

CYCLING

PEP A.

09:10 - 10:00

CYCLING

PEP A.

09:10 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

ORIOL M.

09:15 - 10:00

LOWERBODY

ADOLFO C.

09:30 - 10:00

FUNCTIONAL TRAINING

FERRAN GARCÍA

09:30 - 10:15

FUNCTIONAL TRAINING

ORIOL M.

09:30 - 10:15

ESQUENA SANA

QUIM I.

09:30 - 10:20

HBX BOXING

YONE D.

09:30 - 10:20

PILATES

QUIM I.

09:30 - 10:20

IOGA

ALBA MORENA

09:30 - 10:20

ESQUENA SANA

SARA N.

09:30 - 10:20

BODYPUMP™

ANDRES V.

09:30 - 10:20

T.B.C.

NURIA M.

09:30 - 10:20

G.A.C.

JON I.

09:30 - 10:20

MOBILITY

SARA N.

09:30 - 10:20

CYCLING

CARLOS SERRANO

09:30 - 10:20

UPPERBODY

LAURA N.

10:00 - 10:30

ABDOMINALS

ADOLFO C.

10:00 - 10:30

ZUMBA®

YORGIS G.

10:10 - 11:00

BODYPUMP™

VICTOR F.

10:10 - 11:00

CYCLING

PEP A.

10:10 - 11:00

CYCLING

PEP A.

10:10 - 11:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

10:15 - 11:00

FUNCTIONAL TRAINING

ADOLFO C.

10:30 - 11:15

CURSET NATACIÓ

FERRAN GARCÍA

10:30 - 11:15

ESPAI ESTIRA

JON I.

10:30 - 11:20

MOBILITY

NURIA M.

10:30 - 11:20

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

10:30 - 11:20

BODYBALANCE™

SARA N.

10:30 - 11:20

FOAM ROLLER

QUIM I.

10:30 - 11:20

PILATES

QUIM I.

10:30 - 11:20

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

10:30 - 11:20

HBX BOXING

FERRAN GARCÍA

10:30 - 11:20

GLUTIS

LAURA N.

11:00 - 11:30

CURSET NATACIÓ

MONTSE C.

11:00 - 11:45

AQUAMAMIS*

MONTSE C.

11:15 - 12:00

AQUAMAMIS*

MONTSE C.

11:15 - 12:00

CURSET NATACIÓ

FERRAN GARCÍA

11:15 - 12:00

FUNCTIONAL TRAINING

ISAAC VINIEGRA

11:15 - 12:00

MAMAFIT

LAURA N.

11:30 - 12:15

CURSET NATACIÓ

FERRAN GARCÍA

12:00 - 12:45

GLUTIS

LAURA N.

13:30 - 14:00

CYCLING

SANTI P.

13:40 - 14:30

CYCLING

YONE D.

13:40 - 14:30

CYCLING

ADOLFO C.

13:40 - 14:30

T.B.C.

SARA N.

13:40 - 14:30

BODYPUMP™

YONE D.

13:40 - 14:30

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

13:40 - 14:30

T.B.C.

LAURA N.

13:40 - 14:30

HBX BOXING

YONE D.

13:40 - 14:30

TECNICA NATACIÓ

QUIM I.

13:45 - 14:30

FUNCTIONAL TRAINING

LAURA N.

13:45 - 14:30

TABATA

ANDRES V.

13:45 - 14:30

HIIT

ANDRES V.

14:00 - 14:45

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

14:00 - 14:50

LOWERBODY

YONE D.

14:30 - 15:00

TABATA

ADOLFO C.

14:30 - 15:15

T.B.C.

SARA N.

14:30 - 15:20

BODYPUMP™

LAURA N.

14:30 - 15:20

ABDOMINALS

YONE D.

15:00 - 15:30

HBX BOXING

YONE D.

15:10 - 16:00

BODYPUMP™

FERRAN GARCÍA

15:20 - 16:10

T.B.C.

LAURA N.

15:20 - 16:10

BODYPUMP™

ANDRES V.

15:20 - 16:10

LOWERBODY

LAURA N.

15:30 - 16:00

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

15:30 - 16:20

ESPAI ESTIRA EXPRESS

YONE D.

16:00 - 16:30

ZUMBA®

YORGIS G.

16:10 - 17:00

ESPAI ESTIRA EXPRESS

LAURA N.

16:15 - 16:45

FUNCTIONAL TRAINING

SARA N.

16:15 - 17:00

GLUTIS

LAURA N.

16:30 - 17:00

UPPERBODY

TONI D.

17:00 - 17:30

BODYPUMP™

LAURA N.

17:10 - 18:00

PILATES

LAURA N.

17:10 - 18:00

BODYPUMP™

YONE D.

17:10 - 18:00

G.A.C.

SARA N.

17:10 - 18:00

TRX

TONI D.

17:10 - 18:00

ESQUENA SANA

TONI D.

17:10 - 18:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

17:15 - 18:00

TABATA

ANDRES V.

17:15 - 18:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

17:15 - 18:00

LOWERBODY

TONI D.

17:30 - 18:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

UPPERBODY

SARA N.

18:00 - 18:30

GLUTIS

ANDRES V.

18:00 - 18:30

CYCLING

CARLOS SERRANO

18:10 - 19:00

CYCLING

ADOLFO C.

18:10 - 19:00

CYCLING

SANTI P.

18:10 - 19:00

CYCLING

NURIA M.

18:10 - 19:00

HBX BOXING

TONI D.

18:10 - 19:00

MOBILITY

NURIA M.

18:10 - 19:00

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

18:10 - 19:00

HBX BOXING

YONE D.

18:10 - 19:00

PILATES

QUIM I.

18:10 - 19:00

T.B.C.

LAURA N.

18:10 - 19:00

BODYPUMP™

TONI D.

18:10 - 19:00

BODYPUMP™

FERRAN GARCÍA

18:10 - 19:00

G.A.C.

TONI D.

18:10 - 19:00

ZUMBA®

YORGIS G.

18:10 - 19:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

18:15 - 19:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

18:15 - 19:00

FUNCTIONAL TRAINING

ADOLFO C.

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

GLUTIS

SARA N.

18:30 - 19:00

ABDOMINALS

ANDRES V.

18:30 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

19:00 - 19:45

AIGUAGYM

FERRAN GARCÍA

19:00 - 19:45

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

19:10 - 20:00

HBX BOXING

TONI D.

19:10 - 20:00

PILATES

QUIM I.

19:10 - 20:00

CYCLING

CARLOS SERRANO

19:10 - 20:00

CYCLING

SANTI P.

19:10 - 20:00

CYCLING

ANGEL F.

19:10 - 20:00

CYCLING

ANGEL F.

19:10 - 20:00

BODYPUMP™

TONI D.

19:10 - 20:00

BODYCOMBAT™

VICTOR F.

19:10 - 20:00

BODYCOMBAT™

TONI D.

19:10 - 20:00

BODYBALANCE™

SARA N.

19:10 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

19:15 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING

ADOLFO C.

19:15 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING

FERRAN GARCÍA

19:15 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

19:15 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

19:15 - 20:00

TABATA

ANDRES V.

19:15 - 20:00

HIIT

ANDRES V.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

ANGEL F.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

FERRAN GARCÍA

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

ORIOL M.

19:15 - 20:00

GLUTIS

ANDRES V.

20:00 - 20:30

ABDOMINALS

TONI D.

20:00 - 20:30

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

G.A.C.

TONI D.

20:10 - 21:00

ZUMBA®

YORGIS G.

20:10 - 21:00

BODYPUMP™

TONI D.

20:10 - 21:00

HBX BOXING

ANDRES V.

20:10 - 21:00

IOGA

XIHUI ZHENG

20:10 - 21:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

20:15 - 21:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

20:15 - 21:00

ABDOMINALS

ANDRES V.

20:30 - 21:00

GLUTIS

TONI D.

20:30 - 21:00

Viu el futur del wellness a l'ESPAI!

Reserva una visitaAlta online

Si desitges més informació omple el formulari

    En compliment amb el Reglament General de Protecció de Dades (UE) 2016/679 del Parlament Europeu i del Consell, de 27 d’abril de 2016, l’informem que les seves dades de caràcter personal, juntament amb aquelles obtingudes durant el període de vigència del contracte o servei, seran incorporades als fitxers automatitzats d’aquesta Empresa a fi i efecte de ser utilitzats per la prestació del servei contractat, així com per fins comercials. Si ho desitja, pot exercir els drets d’accés, rectificació i cancel·lació, previstos en la legislació vigent, dirigint-se a l’empresa ESPAI ESPORT WELLNESS, SL, amb domicili a 08403-Granollers (Barcelona), Passeig de la conca del Besós, 12.

     

    Ús de galetes

    Aquest lloc web utilitza galetes perquè vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si segueix navegant està donant el seu consentiment a l'acceptació de les esmentades galetes i acceptant la nostra política de cookies

    ACEPTAR
    Aviso de cookies