Curset de natació per nadons - Espai Wellness

Cursets per a nadons

Inicia als teus fills a la natació!

Els cursets per a nadons són classes que es basen en la familiarització a l’aigua dels més petits, amb l’ajut de tècniques que els serviran perquè s’acostumin totalment a aquest medi i es facin més autònoms. Se’ls prepara a més, per quan hagin de començar a fer cursets de natació ja tinguin assolida una base en aquest medi i els sigui més fàcil aprendre. Aquesta activitat està dissenyada per tal de desenvolupar-la conjuntament entre pares i fills.

Aquàtiques

Sala: Piscina.

Durada: 45′

L’objectiu de l’activitat és…

Familiaritzar el nadó amb el medi aquàtic

Pràctica de tècniques aquàtiques idònies per la seva etapa i per una correcta adaptació al medi

T’aporta uns beneficis com:
  • Potencia el desenvolupament psicomotor de l’infant gràcies al fet que l’aigua augmenta les seves possibilitats de moviment, les quals són limitades en edats primerenques
  • Ajuda a la mobilitat de la caixa toràcica
  • Millora de l’activitat intestinal
  • Desenvolupament d’habilitats vitals de supervivència
  • Ajuda al sistema immunològic
  • Ajuda el nadó a sentir-se més segur i a relaxar-se
  • Enforteix el sistema cardio respiratori a causa del treball físic que comporta pel nadó
  • Millora la relació entre nadó-pare/mare, pel fet que amb el curset viuen una nova experiència en un medi per ells nou, com és l’aigua, on es produeixen i comparteixen situacions molt riques i diverses que permeten augmentar el coneixement mutu entre el nadó i els seus progenitors
A qui va dirigit?

Les sessions estan pensades per a nadons d’entre 12 mesos i 24 mesos i els seus pares/mares i/o familiars directes.

Si patiu d’alguna lesió i/o malaltia (tant els pares com el nadó) o per a qualsevol dubte que pugueu tenir, consulteu amb el personal tècnic de l’ESPAI.

Montse Cornellas

Tècnica aquàtica i activitats dirigides
Entrenadora personal

Àngel

Tècnic de fitness, aquàtic
i activitats dirigides
Entrenador personal

L’objectiu de l’activitat és…

Familiaritzar el nadó amb el medi aquàtic

Pràctica de tècniques aquàtiques idònies per la seva etapa i per una correcta adaptació al medi

T’aporta uns beneficis com:
  • Potencia el desenvolupament psicomotor de l’infant gràcies al fet que l’aigua augmenta les seves possibilitats de moviment, les quals són limitades en edats primerenques
  • Ajuda a la mobilitat de la caixa toràcica
  • Millora de l’activitat intestinal
  • Desenvolupament d’habilitats vitals de supervivència
  • Ajuda al sistema immunològic
  • Ajuda el nadó a sentir-se més segur i a relaxar-se
  • Enforteix el sistema cardio respiratori a causa del treball físic que comporta pel nadó
  • Millora la relació entre nadó-pare/mare, pel fet que amb el curset viuen una nova experiència en un medi per ells nou, com és l’aigua, on es produeixen i comparteixen situacions molt riques i diverses que permeten augmentar el coneixement mutu entre el nadó i els seus progenitors
A qui va dirigit?

Les sessions estan pensades per a nadons d’entre 6 mesos i 24 mesos i els seus pares/mares i/o familiars directes.

Si patiu d’alguna lesió i/o malaltia (tant els pares com el nadó) o per a qualsevol dubte que pugueu tenir, consulteu amb el personal tècnic de l’ESPAI.

Montse Cornellas

Tècnica aquàtica i activitats dirigides
Entrenadora personal

dldtdcdjdvdbdg

HBX BOXING

YONE D.

06:10 - 07:00

TRX

ANDRES V.

06:10 - 07:00

BODYPUMP™

SARA N.

06:10 - 07:00

T.B.C.

SARA N.

06:10 - 07:00

CYCLING

CARLOS SERRANO

06:10 - 07:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

06:15 - 07:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

06:15 - 07:00

HIIT

YONE D.

06:15 - 07:00

TABATA

ANDRES V.

06:15 - 07:00

BODYPUMP™

CARLOS SERRANO

07:10 - 08:00

BODYPUMP™

SARA N.

07:10 - 08:00

CYCLING

NURIA M.

07:10 - 08:00

CYCLING

TONI D.

07:10 - 08:00

CYCLING

SANTI P.

07:10 - 08:00

HBX BOXING

ANDRES V.

07:10 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

07:15 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

07:15 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

TABATA

YONE D.

07:15 - 08:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

07:15 - 08:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

07:15 - 08:00

HIIT

YONE D.

07:15 - 08:00

ABDOMINALS

ANDRES V.

08:00 - 08:30

MOBILITY

SARA N.

08:10 - 09:00

ESPAI ESTIRA

SARA N.

08:10 - 09:00

BODYPUMP™

FERRAN GARCÍA

08:10 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

TABATA

YONE D.

08:15 - 09:00

HIIT

YONE D.

08:15 - 09:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

08:15 - 09:00

LOWERBODY

ANDRES V.

08:30 - 09:00

GLUTIS

YONE D.

09:00 - 09:30

ABDOMINALS

ANDRES V.

09:00 - 09:30

GLUTIS

YONE D.

09:00 - 09:30

UPPERBODY

ANDRES V.

09:00 - 09:30

ABDOMINALS

YONE D.

09:00 - 09:30

BODYBALANCE™

SARA N.

09:10 - 10:00

BODYPUMP™

VICTOR F.

09:10 - 10:00

CYCLING

PEP A.

09:10 - 10:00

CYCLING

PEP A.

09:10 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

ORIOL M.

09:15 - 10:00

LOWERBODY

ADOLFO C.

09:30 - 10:00

FUNCTIONAL TRAINING

FERRAN GARCÍA

09:30 - 10:15

FUNCTIONAL TRAINING

ORIOL M.

09:30 - 10:15

ESQUENA SANA

QUIM I.

09:30 - 10:20

HBX BOXING

YONE D.

09:30 - 10:20

PILATES

QUIM I.

09:30 - 10:20

IOGA

ALBA MORENA

09:30 - 10:20

ESQUENA SANA

SARA N.

09:30 - 10:20

BODYPUMP™

ANDRES V.

09:30 - 10:20

T.B.C.

NURIA M.

09:30 - 10:20

G.A.C.

JON I.

09:30 - 10:20

MOBILITY

SARA N.

09:30 - 10:20

CYCLING

CARLOS SERRANO

09:30 - 10:20

UPPERBODY

LAURA N.

10:00 - 10:30

ABDOMINALS

ADOLFO C.

10:00 - 10:30

ZUMBA®

YORGIS G.

10:10 - 11:00

BODYPUMP™

VICTOR F.

10:10 - 11:00

CYCLING

PEP A.

10:10 - 11:00

CYCLING

PEP A.

10:10 - 11:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

10:15 - 11:00

FUNCTIONAL TRAINING

ADOLFO C.

10:30 - 11:15

CURSET NATACIÓ

FERRAN GARCÍA

10:30 - 11:15

ESPAI ESTIRA

JON I.

10:30 - 11:20

MOBILITY

NURIA M.

10:30 - 11:20

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

10:30 - 11:20

BODYBALANCE™

SARA N.

10:30 - 11:20

FOAM ROLLER

QUIM I.

10:30 - 11:20

PILATES

QUIM I.

10:30 - 11:20

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

10:30 - 11:20

HBX BOXING

FERRAN GARCÍA

10:30 - 11:20

GLUTIS

LAURA N.

11:00 - 11:30

CURSET NATACIÓ

MONTSE C.

11:00 - 11:45

AQUAMAMIS*

MONTSE C.

11:15 - 12:00

AQUAMAMIS*

MONTSE C.

11:15 - 12:00

CURSET NATACIÓ

FERRAN GARCÍA

11:15 - 12:00

FUNCTIONAL TRAINING

ISAAC VINIEGRA

11:15 - 12:00

MAMAFIT

LAURA N.

11:30 - 12:15

CURSET NATACIÓ

FERRAN GARCÍA

12:00 - 12:45

GLUTIS

LAURA N.

13:30 - 14:00

CYCLING

SANTI P.

13:40 - 14:30

CYCLING

YONE D.

13:40 - 14:30

CYCLING

ADOLFO C.

13:40 - 14:30

T.B.C.

SARA N.

13:40 - 14:30

BODYPUMP™

YONE D.

13:40 - 14:30

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

13:40 - 14:30

T.B.C.

LAURA N.

13:40 - 14:30

HBX BOXING

YONE D.

13:40 - 14:30

TECNICA NATACIÓ

QUIM I.

13:45 - 14:30

FUNCTIONAL TRAINING

LAURA N.

13:45 - 14:30

TABATA

ANDRES V.

13:45 - 14:30

HIIT

ANDRES V.

14:00 - 14:45

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

14:00 - 14:50

LOWERBODY

YONE D.

14:30 - 15:00

TABATA

ADOLFO C.

14:30 - 15:15

T.B.C.

SARA N.

14:30 - 15:20

BODYPUMP™

LAURA N.

14:30 - 15:20

ABDOMINALS

YONE D.

15:00 - 15:30

HBX BOXING

YONE D.

15:10 - 16:00

BODYPUMP™

FERRAN GARCÍA

15:20 - 16:10

T.B.C.

LAURA N.

15:20 - 16:10

BODYPUMP™

ANDRES V.

15:20 - 16:10

LOWERBODY

LAURA N.

15:30 - 16:00

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

15:30 - 16:20

ESPAI ESTIRA EXPRESS

YONE D.

16:00 - 16:30

ZUMBA®

YORGIS G.

16:10 - 17:00

ESPAI ESTIRA EXPRESS

LAURA N.

16:15 - 16:45

FUNCTIONAL TRAINING

SARA N.

16:15 - 17:00

GLUTIS

LAURA N.

16:30 - 17:00

UPPERBODY

TONI D.

17:00 - 17:30

BODYPUMP™

LAURA N.

17:10 - 18:00

PILATES

LAURA N.

17:10 - 18:00

BODYPUMP™

YONE D.

17:10 - 18:00

G.A.C.

SARA N.

17:10 - 18:00

TRX

TONI D.

17:10 - 18:00

ESQUENA SANA

TONI D.

17:10 - 18:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

17:15 - 18:00

TABATA

ANDRES V.

17:15 - 18:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

17:15 - 18:00

LOWERBODY

TONI D.

17:30 - 18:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

UPPERBODY

SARA N.

18:00 - 18:30

GLUTIS

ANDRES V.

18:00 - 18:30

CYCLING

CARLOS SERRANO

18:10 - 19:00

CYCLING

ADOLFO C.

18:10 - 19:00

CYCLING

SANTI P.

18:10 - 19:00

CYCLING

NURIA M.

18:10 - 19:00

HBX BOXING

TONI D.

18:10 - 19:00

MOBILITY

NURIA M.

18:10 - 19:00

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

18:10 - 19:00

HBX BOXING

YONE D.

18:10 - 19:00

PILATES

QUIM I.

18:10 - 19:00

T.B.C.

LAURA N.

18:10 - 19:00

BODYPUMP™

TONI D.

18:10 - 19:00

BODYPUMP™

FERRAN GARCÍA

18:10 - 19:00

G.A.C.

TONI D.

18:10 - 19:00

ZUMBA®

YORGIS G.

18:10 - 19:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

18:15 - 19:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

18:15 - 19:00

FUNCTIONAL TRAINING

ADOLFO C.

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

GLUTIS

SARA N.

18:30 - 19:00

ABDOMINALS

ANDRES V.

18:30 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

19:00 - 19:45

AIGUAGYM

FERRAN GARCÍA

19:00 - 19:45

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

19:10 - 20:00

HBX BOXING

TONI D.

19:10 - 20:00

PILATES

QUIM I.

19:10 - 20:00

CYCLING

CARLOS SERRANO

19:10 - 20:00

CYCLING

SANTI P.

19:10 - 20:00

CYCLING

ANGEL F.

19:10 - 20:00

CYCLING

ANGEL F.

19:10 - 20:00

BODYPUMP™

TONI D.

19:10 - 20:00

BODYCOMBAT™

VICTOR F.

19:10 - 20:00

BODYCOMBAT™

TONI D.

19:10 - 20:00

BODYBALANCE™

SARA N.

19:10 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

19:15 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING

ADOLFO C.

19:15 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING

FERRAN GARCÍA

19:15 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

19:15 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

19:15 - 20:00

TABATA

ANDRES V.

19:15 - 20:00

HIIT

ANDRES V.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

ANGEL F.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

FERRAN GARCÍA

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

ORIOL M.

19:15 - 20:00

GLUTIS

ANDRES V.

20:00 - 20:30

ABDOMINALS

TONI D.

20:00 - 20:30

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

G.A.C.

TONI D.

20:10 - 21:00

ZUMBA®

YORGIS G.

20:10 - 21:00

BODYPUMP™

TONI D.

20:10 - 21:00

HBX BOXING

ANDRES V.

20:10 - 21:00

IOGA

XIHUI ZHENG

20:10 - 21:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

20:15 - 21:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

20:15 - 21:00

ABDOMINALS

ANDRES V.

20:30 - 21:00

GLUTIS

TONI D.

20:30 - 21:00

Viu el futur del wellness a l'ESPAI!

Reserva una visitaAlta online

Si desitges més informació omple el formulari

    En compliment amb el Reglament General de Protecció de Dades (UE) 2016/679 del Parlament Europeu i del Consell, de 27 d’abril de 2016, l’informem que les seves dades de caràcter personal, juntament amb aquelles obtingudes durant el període de vigència del contracte o servei, seran incorporades als fitxers automatitzats d’aquesta Empresa a fi i efecte de ser utilitzats per la prestació del servei contractat, així com per fins comercials. Si ho desitja, pot exercir els drets d’accés, rectificació i cancel·lació, previstos en la legislació vigent, dirigint-se a l’empresa ESPAI ESPORT WELLNESS, SL, amb domicili a 08403-Granollers (Barcelona), Passeig de la conca del Besós, 12.

     

    Ús de galetes

    Aquest lloc web utilitza galetes perquè vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si segueix navegant està donant el seu consentiment a l'acceptació de les esmentades galetes i acceptant la nostra política de cookies

    ACEPTAR
    Aviso de cookies