Espai Suau a Granollers - Espai Wellness

Espai Suau

Estàs preparat per divertir-te alhora que et poses en forma?

Sessió dirigida que pretén millorar el benestar de les persones i eliminar les tensions executant moviments precisos de forma calmada i tranquil·la.

TONIFICACIÓ

Sala: AA.DD.

Durada: 50′

L’objectiu de l’activitat és…

Tonificar i aprendre a estirar i preparar la musculatura de manera correcta i eficaç no tant com a escalfament sinó com a exercici adaptat al nostre ritme de vida diari

T’aporta uns beneficis com:
  • Augment de la flexibilitat corporal
  • Evitar les lesions més comunes com ara els esquinços o les tendinitis. Quan es fan estiraments els músculs es preparen i s’adapten millor als moviments que fem
  • Els estiraments que fem de tant en tant també ens poden ajudar amb coses com ara el malestar general, el mal de cap, mal d’esquena, etc
  • Ens ajuda a relaxar millor el cos
  • Afavorir l’oxigenació del cos
  • Menys dificultat i sense impactes
  • Sense moviments agressius, més suau
  • Alliberació de tensions
  • Augment de la motivació i l’autoestima
  • Estimulació del bon humor
  • Millora l’estat d’ànim i redueix el risc de depressió, estrès i ansietat
  • Prevenció de lesions
  • Millora estat salut i físic
A qui va dirigit?

Les sessions estan pensades per a persones de qualsevol edat (adults o joves a partir de 14 anys).

Si pateixes d’alguna lesió i/o malaltia o per a qualsevol dubte que puguis tenir, consulta amb el personal tècnic de l’ESPAI per saber què és el més adequat per a tu.

Laura Navajas

Tècnica de fitness i activitats dirigides
Entrenadora personal

Núria Marín

Tècnica en fitness i activitats dirigides
Entrenadora personal

L’objectiu de l’activitat és…

Tonificar i aprendre a estirar i preparar la musculatura de manera correcta i eficaç no tant com a escalfament sinó com a exercici adaptat al nostre ritme de vida diari

T’aporta uns beneficis com:
  • Augment de la flexibilitat corporal
  • Evitar les lesions més comunes com ara els esquinços o les tendinitis. Quan es fan estiraments els músculs es preparen i s’adapten millor als moviments que fem
  • Els estiraments que fem de tant en tant també ens poden ajudar amb coses com ara el malestar general, el mal de cap, mal d’esquena, etc
  • Ens ajuda a relaxar millor el cos
  • Afavorir l’oxigenació del cos
  • Menys dificultat i sense impactes
  • Sense moviments agressius, més suau
  • Alliberació de tensions
  • Augment de la motivació i l’autoestima
  • Estimulació del bon humor
  • Millora l’estat d’ànim i redueix el risc de depressió, estrès i ansietat
  • Prevenció de lesions
  • Millora estat salut i físic
A qui va dirigit?

Les sessions estan pensades per a persones de qualsevol edat (adults o joves a partir de 14 anys).

Si pateixes d’alguna lesió i/o malaltia o per a qualsevol dubte que puguis tenir, consulta amb el personal tècnic de l’ESPAI per saber què és el més adequat per a tu.

Laura Navajas

Tècnica de fitness i activitats dirigides
Entrenadora personal

dldtdcdjdvdbdg

BODYPUMP™

SARA N.

06:10 - 07:00

T.B.C.

SARA N.

06:10 - 07:00

CYCLING

CARLOS SERRANO

06:10 - 07:00

HBX BOXING

YONE D.

06:10 - 07:00

TRX

YONE D.

06:10 - 07:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

06:15 - 07:00

HIIT

YONE D.

06:15 - 07:00

TABATA

ANDRES V.

06:15 - 07:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

06:15 - 07:00

CYCLING

NURIA M.

07:10 - 08:00

CYCLING

TONI D.

07:10 - 08:00

CYCLING

SANTI P.

07:10 - 08:00

BODYPUMP™

CARLOS SERRANO

07:10 - 08:00

BODYPUMP™

SARA N.

07:10 - 08:00

HBX BOXING

YONE D.

07:10 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

07:15 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

07:15 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

TABATA

YONE D.

07:15 - 08:00

HIIT

YONE D.

07:15 - 08:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

07:15 - 08:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

07:15 - 08:00

ABDOMINALS

ANDRES V.

08:00 - 08:30

MOBILITY

SARA N.

08:10 - 09:00

ESPAI ESTIRA

SARA N.

08:10 - 09:00

BODYPUMP™

FERRAN GARCÍA

08:10 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

08:15 - 09:00

TABATA

YONE D.

08:15 - 09:00

HIIT

YONE D.

08:15 - 09:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

08:15 - 09:00

LOWERBODY

ANDRES V.

08:30 - 09:00

ABDOMINALS

ANDRES V.

09:00 - 09:30

GLUTIS

YONE D.

09:00 - 09:30

UPPERBODY

ANDRES V.

09:00 - 09:30

ABDOMINALS

YONE D.

09:00 - 09:30

GLUTIS

YONE D.

09:00 - 09:30

BODYBALANCE™

SARA N.

09:10 - 10:00

BODYPUMP™

VICTOR F.

09:10 - 10:00

CYCLING

PEP A.

09:10 - 10:00

CYCLING

PEP A.

09:10 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

ORIOL M.

09:15 - 10:00

LOWERBODY

ADOLFO C.

09:30 - 10:00

FUNCTIONAL TRAINING

FERRAN GARCÍA

09:30 - 10:15

FUNCTIONAL TRAINING

ORIOL M.

09:30 - 10:15

BODYPUMP™

ANDRES V.

09:30 - 10:20

T.B.C.

NURIA M.

09:30 - 10:20

G.A.C.

JON I.

09:30 - 10:20

ESQUENA SANA

QUIM I.

09:30 - 10:20

HBX BOXING

YONE D.

09:30 - 10:20

PILATES

QUIM I.

09:30 - 10:20

IOGA

ALBA MORENA

09:30 - 10:20

ESQUENA SANA

SARA N.

09:30 - 10:20

CYCLING

CARLOS SERRANO

09:30 - 10:20

MOBILITY

SARA N.

09:30 - 10:20

UPPERBODY

LAURA N.

10:00 - 10:30

ABDOMINALS

ADOLFO C.

10:00 - 10:30

CYCLING

PEP A.

10:10 - 11:00

CYCLING

PEP A.

10:10 - 11:00

ZUMBA®

YORGIS G.

10:10 - 11:00

BODYPUMP™

VICTOR F.

10:10 - 11:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

10:15 - 11:00

CURSET NATACIÓ

FERRAN GARCÍA

10:30 - 11:15

FUNCTIONAL TRAINING

ADOLFO C.

10:30 - 11:15

ESPAI ESTIRA

JON I.

10:30 - 11:20

MOBILITY

NURIA M.

10:30 - 11:20

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

10:30 - 11:20

BODYBALANCE™

SARA N.

10:30 - 11:20

FOAM ROLLER

QUIM I.

10:30 - 11:20

PILATES

QUIM I.

10:30 - 11:20

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

10:30 - 11:20

HBX BOXING

FERRAN GARCÍA

10:30 - 11:20

GLUTIS

LAURA N.

11:00 - 11:30

CURSET NATACIÓ

MONTSE C.

11:00 - 11:45

AQUAMAMIS*

MONTSE C.

11:15 - 12:00

AQUAMAMIS*

MONTSE C.

11:15 - 12:00

CURSET NATACIÓ

FERRAN GARCÍA

11:15 - 12:00

FUNCTIONAL TRAINING

ISAAC VINIEGRA

11:15 - 12:00

CURSET NATACIÓ

FERRAN GARCÍA

12:00 - 12:45

GLUTIS

LAURA N.

13:30 - 14:00

CYCLING

SANTI P.

13:40 - 14:30

CYCLING

YONE D.

13:40 - 14:30

CYCLING

ADOLFO C.

13:40 - 14:30

T.B.C.

SARA N.

13:40 - 14:30

BODYPUMP™

YONE D.

13:40 - 14:30

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

13:40 - 14:30

T.B.C.

LAURA N.

13:40 - 14:30

HBX BOXING

YONE D.

13:40 - 14:30

TABATA

ANDRES V.

13:45 - 14:30

TECNICA NATACIÓ

QUIM I.

13:45 - 14:30

FUNCTIONAL TRAINING

LAURA N.

13:45 - 14:30

HIIT

ANDRES V.

14:00 - 14:45

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

14:00 - 14:50

LOWERBODY

YONE D.

14:30 - 15:00

HBX BOXING

ADOLFO C.

14:30 - 15:20

T.B.C.

SARA N.

14:30 - 15:20

BODYPUMP™

LAURA N.

14:30 - 15:20

ABDOMINALS

YONE D.

15:00 - 15:30

HBX BOXING

YONE D.

15:10 - 16:00

BODYPUMP™

FERRAN GARCÍA

15:20 - 16:10

T.B.C.

LAURA N.

15:20 - 16:10

BODYPUMP™

ANDRES V.

15:20 - 16:10

LOWERBODY

LAURA N.

15:30 - 16:00

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

15:30 - 16:20

ESPAI ESTIRA EXPRESS

YONE D.

16:00 - 16:30

ZUMBA®

YORGIS G.

16:10 - 17:00

ESPAI ESTIRA EXPRESS

LAURA N.

16:15 - 16:45

FUNCTIONAL TRAINING

SARA N.

16:15 - 17:00

GLUTIS

LAURA N.

16:30 - 17:00

UPPERBODY

TONI D.

17:00 - 17:30

BODYPUMP™

LAURA N.

17:10 - 18:00

PILATES

LAURA N.

17:10 - 18:00

BODYPUMP™

YONE D.

17:10 - 18:00

G.A.C.

SARA N.

17:10 - 18:00

TRX

TONI D.

17:10 - 18:00

ESQUENA SANA

TONI D.

17:10 - 18:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

17:15 - 18:00

TABATA

ANDRES V.

17:15 - 18:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

17:15 - 18:00

LOWERBODY

TONI D.

17:30 - 18:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

UPPERBODY

SARA N.

18:00 - 18:30

GLUTIS

ANDRES V.

18:00 - 18:30

T.B.C.

LAURA N.

18:10 - 19:00

BODYPUMP™

TONI D.

18:10 - 19:00

BODYPUMP™

FERRAN GARCÍA

18:10 - 19:00

G.A.C.

TONI D.

18:10 - 19:00

ZUMBA®

YORGIS G.

18:10 - 19:00

MOBILITY

NURIA M.

18:10 - 19:00

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

18:10 - 19:00

HBX BOXING

YONE D.

18:10 - 19:00

PILATES

QUIM I.

18:10 - 19:00

CYCLING

CARLOS SERRANO

18:10 - 19:00

CYCLING

ADOLFO C.

18:10 - 19:00

CYCLING

SANTI P.

18:10 - 19:00

CYCLING

NURIA M.

18:10 - 19:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

18:15 - 19:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

18:15 - 19:00

FUNCTIONAL TRAINING

ADOLFO C.

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

GLUTIS

SARA N.

18:30 - 19:00

ABDOMINALS

ANDRES V.

18:30 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

19:00 - 19:45

AIGUAGYM

FERRAN GARCÍA

19:00 - 19:45

BODYPUMP™

TONI D.

19:10 - 20:00

BODYCOMBAT™

VICTOR F.

19:10 - 20:00

BODYCOMBAT™

TONI D.

19:10 - 20:00

BODYBALANCE™

SARA N.

19:10 - 20:00

CYCLING

CARLOS SERRANO

19:10 - 20:00

CYCLING

SANTI P.

19:10 - 20:00

CYCLING

ANGEL F.

19:10 - 20:00

CYCLING

ANGEL F.

19:10 - 20:00

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

19:10 - 20:00

HBX BOXING

TONI D.

19:10 - 20:00

PILATES

QUIM I.

19:10 - 20:00

HIIT

ANDRES V.

19:15 - 20:00

TABATA

ANDRES V.

19:15 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

19:15 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING

ADOLFO C.

19:15 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING

FERRAN GARCÍA

19:15 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

19:15 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

ANGEL F.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

FERRAN GARCÍA

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

ORIOL M.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

ORIOL M.

19:15 - 20:00

GLUTIS

ANDRES V.

20:00 - 20:30

ABDOMINALS

TONI D.

20:00 - 20:30

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

HBX BOXING

ANDRES V.

20:10 - 21:00

IOGA

CLAUDIA VICARIO

20:10 - 21:00

G.A.C.

TONI D.

20:10 - 21:00

ZUMBA®

YORGIS G.

20:10 - 21:00

BODYPUMP™

TONI D.

20:10 - 21:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

20:15 - 21:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

20:15 - 21:00

ABDOMINALS

ANDRES V.

20:30 - 21:00

GLUTIS

TONI D.

20:30 - 21:00

Viu el futur del wellness a l'ESPAI!

Reserva una visitaAlta online

Si desitges més informació omple el formulari

    En compliment amb el Reglament General de Protecció de Dades (UE) 2016/679 del Parlament Europeu i del Consell, de 27 d’abril de 2016, l’informem que les seves dades de caràcter personal, juntament amb aquelles obtingudes durant el període de vigència del contracte o servei, seran incorporades als fitxers automatitzats d’aquesta Empresa a fi i efecte de ser utilitzats per la prestació del servei contractat, així com per fins comercials. Si ho desitja, pot exercir els drets d’accés, rectificació i cancel·lació, previstos en la legislació vigent, dirigint-se a l’empresa ESPAI ESPORT WELLNESS, SL, amb domicili a 08403-Granollers (Barcelona), Passeig de la conca del Besós, 12.

     

    Ús de galetes

    Aquest lloc web utilitza galetes perquè vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si segueix navegant està donant el seu consentiment a l'acceptació de les esmentades galetes i acceptant la nostra política de cookies

    ACEPTAR
    Aviso de cookies