Calendari d'activitats dirigides - Espai Wellness

Calendari d’activitats

dldtdcdjdvdbdg

BODYPUMP™

SARA N.

06:10 - 07:00

T.B.C.

SARA N.

06:10 - 07:00

HBX BOXING

YONE D.

06:10 - 07:00

TRX

ANDRES V.

06:10 - 07:00

CYCLING

CARLOS SERRANO

06:10 - 07:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

06:15 - 07:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

06:15 - 07:00

HIIT

YONE D.

06:15 - 07:00

TABATA

ANDRES V.

06:15 - 07:00

CYCLING

NURIA M.

07:10 - 08:00

CYCLING

TONI D.

07:10 - 08:00

CYCLING

SANTI P.

07:10 - 08:00

BODYPUMP™

FERRAN GARCÍA

07:10 - 08:00

BODYPUMP™

SARA N.

07:10 - 08:00

HBX BOXING

ANDRES V.

07:10 - 08:00

TABATA

YONE D.

07:15 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

07:15 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

07:15 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

07:15 - 08:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

07:15 - 08:00

HIIT

YONE D.

07:15 - 08:00

ABDOMINALS

ANDRES V.

08:00 - 08:30

MOBILITY

SARA N.

08:10 - 09:00

ESPAI ESTIRA

SARA N.

08:10 - 09:00

BODYPUMP™

FERRAN GARCÍA

08:10 - 09:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

08:15 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

TABATA

YONE D.

08:15 - 09:00

HIIT

YONE D.

08:15 - 09:00

LOWERBODY

ANDRES V.

08:30 - 09:00

ABDOMINALS

ANDRES V.

09:00 - 09:30

GLUTIS

YONE D.

09:00 - 09:30

UPPERBODY

ANDRES V.

09:00 - 09:30

ABDOMINALS

YONE D.

09:00 - 09:30

GLUTIS

YONE D.

09:00 - 09:30

CYCLING

PEP A.

09:10 - 10:00

CYCLING

PEP A.

09:10 - 10:00

BODYBALANCE™

SARA N.

09:10 - 10:00

BODYPUMP™

VICTOR F.

09:10 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

ORIOL M.

09:15 - 10:00

LOWERBODY

ADOLFO C.

09:30 - 10:00

FUNCTIONAL TRAINING

FERRAN GARCÍA

09:30 - 10:15

FUNCTIONAL TRAINING

ORIOL M.

09:30 - 10:15

ESQUENA SANA

QUIM I.

09:30 - 10:20

HBX BOXING

YONE D.

09:30 - 10:20

PILATES

QUIM I.

09:30 - 10:20

IOGA

ALBA MORENA

09:30 - 10:20

ESQUENA SANA

SARA N.

09:30 - 10:20

BODYPUMP™

ANDRES V.

09:30 - 10:20

T.B.C.

NURIA M.

09:30 - 10:20

G.A.C.

JON I.

09:30 - 10:20

MOBILITY

SARA N.

09:30 - 10:20

CYCLING

CARLOS SERRANO

09:30 - 10:20

UPPERBODY

LAURA N.

10:00 - 10:30

ABDOMINALS

ADOLFO C.

10:00 - 10:30

CYCLING

PEP A.

10:10 - 11:00

CYCLING

PEP A.

10:10 - 11:00

ZUMBA®

YORGIS G.

10:10 - 11:00

BODYPUMP™

VICTOR F.

10:10 - 11:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

10:15 - 11:00

FUNCTIONAL TRAINING

ADOLFO C.

10:30 - 11:15

CURSET NATACIÓ

FERRAN GARCÍA

10:30 - 11:15

FOAM ROLLER

QUIM I.

10:30 - 11:20

PILATES

QUIM I.

10:30 - 11:20

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

10:30 - 11:20

HBX BOXING

FERRAN GARCÍA

10:30 - 11:20

ESPAI ESTIRA

JON I.

10:30 - 11:20

MOBILITY

NURIA M.

10:30 - 11:20

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

10:30 - 11:20

BODYBALANCE™

SARA N.

10:30 - 11:20

GLUTIS

LAURA N.

11:00 - 11:30

CURSET NATACIÓ

MONTSE C.

11:00 - 11:45

AQUAMAMIS*

MONTSE C.

11:15 - 12:00

AQUAMAMIS*

MONTSE C.

11:15 - 12:00

CURSET NATACIÓ

FERRAN GARCÍA

11:15 - 12:00

FUNCTIONAL TRAINING

ISAAC VINIEGRA

11:15 - 12:00

MAMAFIT

LAURA N.

11:30 - 12:15

CURSET NATACIÓ

FERRAN GARCÍA

12:00 - 12:45

GLUTIS

LAURA N.

13:30 - 14:00

T.B.C.

SARA N.

13:40 - 14:30

BODYPUMP™

YONE D.

13:40 - 14:30

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

13:40 - 14:30

T.B.C.

LAURA N.

13:40 - 14:30

HBX BOXING

YONE D.

13:40 - 14:30

CYCLING

SANTI P.

13:40 - 14:30

CYCLING

YONE D.

13:40 - 14:30

CYCLING

ADOLFO C.

13:40 - 14:30

TECNICA NATACIÓ

QUIM I.

13:45 - 14:30

FUNCTIONAL TRAINING

LAURA N.

13:45 - 14:30

TABATA

ANDRES V.

13:45 - 14:30

HIIT

ANDRES V.

14:00 - 14:45

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

14:00 - 14:50

LOWERBODY

YONE D.

14:30 - 15:00

TABATA

ADOLFO C.

14:30 - 15:15

T.B.C.

SARA N.

14:30 - 15:20

BODYPUMP™

LAURA N.

14:30 - 15:20

ABDOMINALS

YONE D.

15:00 - 15:30

HBX BOXING

YONE D.

15:10 - 16:00

BODYPUMP™

FERRAN GARCÍA

15:20 - 16:10

T.B.C.

LAURA N.

15:20 - 16:10

BODYPUMP™

ANDRES V.

15:20 - 16:10

LOWERBODY

LAURA N.

15:30 - 16:00

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

15:30 - 16:20

ESPAI ESTIRA EXPRESS

YONE D.

16:00 - 16:30

ZUMBA®

YORGIS G.

16:10 - 17:00

ESPAI ESTIRA EXPRESS

LAURA N.

16:15 - 16:45

FUNCTIONAL TRAINING

SARA N.

16:15 - 17:00

GLUTIS

LAURA N.

16:30 - 17:00

UPPERBODY

TONI D.

17:00 - 17:30

TRX

FERRAN GARCÍA

17:10 - 18:00

ESQUENA SANA

TONI D.

17:10 - 18:00

BODYPUMP™

LAURA N.

17:10 - 18:00

PILATES

LAURA N.

17:10 - 18:00

BODYPUMP™

YONE D.

17:10 - 18:00

G.A.C.

SARA N.

17:10 - 18:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

17:15 - 18:00

TABATA

ANDRES V.

17:15 - 18:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

17:15 - 18:00

LOWERBODY

TONI D.

17:30 - 18:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

GLUTIS

ANDRES V.

18:00 - 18:30

UPPERBODY

SARA N.

18:00 - 18:30

HBX BOXING

FERRAN GARCÍA

18:10 - 19:00

MOBILITY

NURIA M.

18:10 - 19:00

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

18:10 - 19:00

HBX BOXING

YONE D.

18:10 - 19:00

PILATES

QUIM I.

18:10 - 19:00

T.B.C.

LAURA N.

18:10 - 19:00

BODYPUMP™

FERRAN GARCÍA

18:10 - 19:00

BODYPUMP™

FERRAN GARCÍA

18:10 - 19:00

G.A.C.

TONI D.

18:10 - 19:00

ZUMBA®

YORGIS G.

18:10 - 19:00

CYCLING

CARLOS SERRANO

18:10 - 19:00

CYCLING

ADOLFO C.

18:10 - 19:00

CYCLING

SANTI P.

18:10 - 19:00

CYCLING

NURIA M.

18:10 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

18:15 - 19:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

18:15 - 19:00

FUNCTIONAL TRAINING

ADOLFO C.

18:15 - 19:00

ABDOMINALS

ANDRES V.

18:30 - 19:00

GLUTIS

SARA N.

18:30 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

19:00 - 19:45

AIGUAGYM

FERRAN GARCÍA

19:00 - 19:45

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

19:10 - 20:00

HBX BOXING

FERRAN GARCÍA

19:10 - 20:00

PILATES

QUIM I.

19:10 - 20:00

BODYPUMP™

FERRAN GARCÍA

19:10 - 20:00

BODYCOMBAT™

VICTOR F.

19:10 - 20:00

BODYCOMBAT™

TONI D.

19:10 - 20:00

BODYBALANCE™

SARA N.

19:10 - 20:00

CYCLING

CARLOS SERRANO

19:10 - 20:00

CYCLING

SANTI P.

19:10 - 20:00

CYCLING

ANGEL F.

19:10 - 20:00

CYCLING

ANGEL F.

19:10 - 20:00

AIGUAGYM

ANGEL F.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

ANGEL F.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

ORIOL M.

19:15 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

19:15 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING

ADOLFO C.

19:15 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING

FERRAN GARCÍA

19:15 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

19:15 - 20:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

19:15 - 20:00

HIIT

ANDRES V.

19:15 - 20:00

TABATA

ANDRES V.

19:15 - 20:00

GLUTIS

ANDRES V.

20:00 - 20:30

ABDOMINALS

FERRAN GARCÍA

20:00 - 20:30

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

HBX BOXING

ANDRES V.

20:10 - 21:00

IOGA

XIHUI ZHENG

20:10 - 21:00

G.A.C.

FERRAN GARCÍA

20:10 - 21:00

ZUMBA®

YORGIS G.

20:10 - 21:00

BODYPUMP™

TONI D.

20:10 - 21:00

FUNCTIONAL TRAINING

ANDRES V.

20:15 - 21:00

FUNCTIONAL TRAINING

YONE D.

20:15 - 21:00

GLUTIS

TONI D.

20:30 - 21:00

ABDOMINALS

ANDRES V.

20:30 - 21:00

Ús de galetes

Aquest lloc web utilitza galetes perquè vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si segueix navegant està donant el seu consentiment a l'acceptació de les esmentades galetes i acceptant la nostra política de cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies