Calendari d’activitats

BODYPUMP™

TONI D.

06:10 - 07:00

TABATA

VICTOR P.

06:10 - 07:00

TRX

YONE

06:10 - 07:00

CYCLING

TONI D.

06:10 - 07:00

SYNRGY®

VICTOR P.

06:15 - 07:00

CYCLING

VICTOR P.

07:10 - 08:00

CYCLING

EDU

07:10 - 08:00

CYCLING

VICTOR P.

07:10 - 08:00

CYCLING

EDU

07:10 - 08:00

BODYPUMP™

TONI D.

07:10 - 08:00

PILATES

TONI D.

07:10 - 08:00

T.B.C.

YONE

07:10 - 08:00

BODYPUMP™

YONE

07:10 - 08:00

TRX

VICTOR P.

07:10 - 08:00

ENTRENAMENT TRIATLÓ

QUIM ITURRALDE

07:10 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

SYNRGY®

ANDRES

07:15 - 08:00

ABDOMINALS

VICTOR P.

08:10 - 08:40

TABATA

VICTOR P.

08:10 - 09:00

BODYPUMP™

TONI D.

08:10 - 09:00

ESPAI ESTIRA

YONE

08:10 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

SYNRGY®

YONE

08:15 - 09:00

GLUTIS

TONI D.

09:00 - 09:30

GLUTIS

YONE

09:00 - 09:30

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

ESPAI ESTIRA

TONI D.

09:30 - 10:00

SYNRGY®

ANDRES

09:30 - 10:15

AIGUAGYM

MARIA JOSÉ

09:30 - 10:15

CYCLING

EDU

09:30 - 10:20

CYCLING

VICTOR P.

09:30 - 10:20

CYCLING

NURIA M.

09:30 - 10:20

CYCLING

09:30 - 10:20

BODYPUMP™

TONI D.

09:30 - 10:20

ZUMBA®

EVA

09:30 - 10:20

ESPAI SUAU

NURIA M.

09:30 - 10:20

BODYCOMBAT™

TONI D.

09:30 - 10:20

G.A.C.

JON

09:30 - 10:20

BODYPUMP™

09:30 - 10:20

ESQUENA SANA

QUIM ITURRALDE

09:30 - 10:20

TABATA

YONE

09:30 - 10:20

ESQUENA SANA

QUIM ITURRALDE

09:30 - 10:20

HIPOPRESSIUS*

JUDIT M.

09:30 - 10:20

PILATES

QUIM ITURRALDE

09:30 - 10:20

FOAM ROLLER

TONI D.

10:00 - 10:30

FOAM ROLLER

QUIM ITURRALDE

10:30 - 11:00

ABDOMINALS

ADOLFO

10:30 - 11:00

SYNRGY®

ADOLFO

10:30 - 11:15

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ

10:30 - 11:15

ESPAI ESTIRA

JON

10:30 - 11:20

ESPAI ESTIRA

QUIM ITURRALDE

10:30 - 11:20

T.B.C.

TONI D.

10:30 - 11:20

IOGA

IRENE JIMENO

10:30 - 11:20

BODYPUMP™

10:30 - 11:20

CYCLING

10:30 - 11:20

CYCLING

10:30 - 11:20

PILATES

EDU

10:30 - 11:20

PILATES

QUIM ITURRALDE

10:30 - 11:20

FOAM ROLLER

QUIM ITURRALDE

10:30 - 11:20

SYNRGY®

YONE

10:30 - 11:20

SEVILLANES*

MANOLO

10:30 - 11:30

CAMES

ADOLFO

11:00 - 11:30

CURSET NATACIÓ

MONTSE C.

11:00 - 11:45

CURSET NATACIÓ

MONTSE C.

11:00 - 11:45

MAMIESPAI pre*

MIRIAM C.

11:00 - 12:00

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ

11:15 - 12:00

SYNRGY®

YONE

11:30 - 12:15

CYCLING

11:30 - 12:20

CYCLING

11:30 - 12:20

FLAMENC*

MANOLO

11:45 - 12:45

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ

12:00 - 12:45

MAMIESPAI pre*

MIRIAM C.

12:00 - 13:00

MAMIESPAI post*

MIRIAM C.

12:00 - 13:00

MAMIESPAI post*

13:00 - 14:00

RUNNING

EDU

13:15 - 14:05

ENTRENAMENT TRIATLÓ

QUIM ITURRALDE

13:30 - 14:20

CYCLING

EDU

13:40 - 14:30

CYCLING

SANTI

13:40 - 14:30

CYCLING

SANTI

13:40 - 14:30

G.A.C.

TONI D.

13:40 - 14:30

BODYPUMP™

TONI D.

13:40 - 14:30

HIPOPRESSIUS*

JUDIT M.

13:40 - 14:30

TABATA

ADOLFO

13:40 - 14:30

TRX

ANDRES

13:40 - 14:30

SYNRGY®

YONE

13:45 - 14:30

SYNRGY®

NURIA M.

13:45 - 14:30

GLUTIS

YONE

14:00 - 14:30

GLUTIS

TONI D.

14:30 - 15:00

CORE 360º

YONE

14:30 - 15:00

CYCLING

EDU

14:30 - 15:20

CYCLING

TONI D.

14:30 - 15:20

CYCLING

SANTI

14:30 - 15:20

CYCLING

ADOLFO

14:30 - 15:20

CYCLING

EDU

14:30 - 15:20

HIIT CORE

YONE

14:30 - 15:20

TABATA

EDU

14:30 - 15:20

BODYPUMP™

ANDRES

14:30 - 15:20

RUNNING

EDU

14:30 - 15:30

BODYBALANCE™

CRISTINA

15:10 - 16:00

BODYPUMP™

CRISTINA

15:20 - 16:10

STEP GAC

CRISTINA

15:20 - 16:10

ZUMBA®

15:20 - 16:10

T.B.C.

TONI D.

15:20 - 16:10

BODYPUMP™

LAURA N.

15:20 - 16:10

HIPOPRESSIUS*

MIRIAM C.

15:30 - 16:20

ZUMBA®

YORGIS

16:10 - 17:00

BODYPUMP™

CRISTINA

16:10 - 17:00

SYNRGY®

LAURA N.

16:15 - 17:00

SYNRGY®

EDU

16:15 - 17:00

ABDOMINALS

CRISTINA

16:30 - 17:00

GLUTIS

YONE

16:30 - 17:00

GLUTIS

TONI D.

16:30 - 17:00

GLUTIS

ANGEL

17:00 - 17:30

CAMES

CRISTINA

17:00 - 17:30

CAMES

TONI D.

17:00 - 17:30

BODYPUMP™

ESTER N.

17:10 - 18:00

TABATA

YONE

17:10 - 18:00

BODYPUMP™

YONE

17:10 - 18:00

G.A.C. MAT

SARA N.

17:10 - 18:00

SYNRGY®

YONE

17:15 - 18:00

ABDOMINALS

ANGEL

17:30 - 18:00

GLUTIS

TONI D.

17:30 - 18:00

HIIT

CRISTINA

17:30 - 18:00

HIIT

TONI D.

17:30 - 18:00

CURSET NATACIÓ

SARA N.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

VICTOR P.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

SARA N.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

SARA N.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ

17:30 - 18:15

CYCLING

ADOLFO

17:30 - 18:20

CAMES

CRISTINA

18:00 - 18:30

HIIT

TONI D.

18:00 - 18:30

GLUTIS

CRISTINA

18:00 - 18:30

IOGA

NÚRIA P.

18:10 - 19:00

ESPAI ESTIRA

SARA N.

18:10 - 19:00

PILATES

QUIM ITURRALDE

18:10 - 19:00

ESPAI DANCE

ANGEL

18:10 - 19:00

BODYPUMP™

CRISTINA

18:10 - 19:00

TABATA

EDU

18:10 - 19:00

G.A.C.

TONI D.

18:10 - 19:00

ZUMBA®

YORGIS

18:10 - 19:00

CYCLING

VICTOR P.

18:10 - 19:00

CYCLING

YONE

18:10 - 19:00

CYCLING

VICTOR P.

18:10 - 19:00

CYCLING

YONE

18:10 - 19:00

SYNRGY®

ADOLFO

18:15 - 19:00

SYNRGY®

ANDRES

18:15 - 19:00

SYNRGY®

ADOLFO

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

SARA N.

18:15 - 19:00

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ

18:15 - 19:00

GLUTIS

CRISTINA

18:30 - 19:00

FOAM ROLLER

TONI D.

18:30 - 19:00

ABDOMINALS

ANDRES

18:30 - 19:00

CAMES

SARA N.

18:30 - 19:00

CURSET NATACIÓ

SARA N.

18:30 - 19:15

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ

18:30 - 19:15

CYCLING

EDU

18:30 - 19:20

BODYBALANCE™

CRISTINA

18:30 - 19:20

AQUAMAMIS (embarassades)*

SILVIA CORCHS

18:30 - 19:30

RUNNING

VICTOR P.

18:30 - 19:30

CAMES

TONI D.

19:00 - 19:30

GLUTIS

SARA N.

19:00 - 19:30

AIGUAGYM

MARIA JOSÉ

19:00 - 19:45

ESPAI ESTIRA

CRISTINA

19:10 - 20:00

HIPOPRESSIUS*

19:10 - 20:00

PILATES

TONI D.

19:10 - 20:00

BODYPUMP™

ANGEL

19:10 - 20:00

TABATA

ANDRES

19:10 - 20:00

BODYCOMBAT™

VICTOR

19:10 - 20:00

STEP

CRISTINA

19:10 - 20:00

BODYPUMP™

PEP A.

19:10 - 20:00

CYCLING

VICTOR P.

19:10 - 20:00

CYCLING

HELENA

19:10 - 20:00

CYCLING

HELENA

19:10 - 20:00

HIPO-IOGA

19:10 - 20:00

AIGUAGYM

SARA N.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

SARA N.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

MARIA JOSÉ

19:15 - 20:00

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ

19:15 - 20:00

SYNRGY®

ANDRES

19:15 - 20:00

SYNRGY®

ADOLFO

19:15 - 20:00

SYNRGY®

ANDRES

19:15 - 20:00

SYNRGY®

VICTOR P.

19:15 - 20:00

SYNRGY®

ADOLFO

19:15 - 20:00

ESPAI ESTIRA

TONI D.

19:30 - 20:00

CAMES

CRISTINA

19:30 - 20:00

ABDOMINALS

SARA N.

19:30 - 20:00

AIGUAGYM

SARA N.

19:30 - 20:15

CYCLING

MARTA

19:30 - 20:20

TRX

VICTOR P.

19:30 - 20:20

ESPAI ESTIRA

ANGEL

20:00 - 20:30

GLUTIS

TONI D.

20:00 - 20:30

ABDOMINALS

CRISTINA

20:00 - 20:30

CURSET NATACIÓ

SARA N.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

SARA N.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

SARA N.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ

20:00 - 20:45

RUNNING

EDU

20:00 - 21:00

RUNNING

EDU

20:00 - 21:00

GLUTIS

SARA N.

20:10 - 20:30

TRX

VICTOR P.

20:10 - 21:00

IOGA

CRISTINA

20:10 - 21:00

BODYBALANCE™

CRISTINA

20:10 - 21:00

ESPAI ESTIRA

SARA N.

20:10 - 21:00

G.A.C.

CRISTINA

20:10 - 21:00

BODYCOMBAT™

NURIA M.

20:10 - 21:00

BODYPUMP™

TONI D.

20:10 - 21:00

ZUMBA®

YORGIS

20:10 - 21:00

CYCLING

SANTI

20:10 - 21:00

CYCLING

VICTOR

20:10 - 21:00

SYNRGY®

ANDRES

20:15 - 21:00

SYNRGY®

ANDRES

20:15 - 21:00

SYNRGY®

ANDRES

20:15 - 21:00

SYNRGY®

VICTOR P.

20:15 - 21:00

ABDOMINALS

ANGEL

20:30 - 21:00

ESPAI ESTIRA

CRISTINA

20:30 - 21:00

GLUTIS

CRISTINA

20:30 - 21:00

GLUTIS

CRISTINA

21:00 - 21:30

ABDOMINALS

CRISTINA

21:00 - 21:30

ESPAI ESTIRA

CRISTINA

21:00 - 21:30

ESPAI ESTIRA

CRISTINA

21:00 - 21:30

CURSET NATACIÓ

SANTI

21:00 - 21:45

CURSET NATACIÓ

SARA N.

21:00 - 21:45

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ

21:00 - 21:45

CURSET NATACIÓ

SARA N.

21:00 - 21:45

SEVILLANES*

MANOLO

21:00 - 22:00

ZUMBA®

YORGIS

21:10 - 22:00

TABATA

ANDRES

21:10 - 22:00

CURSET NATACIÓ

SANTI

21:15 - 22:00

ESPAI ESTIRA

CRISTINA

21:30 - 22:00

Ús de galetes

Aquest lloc web utilitza galetes perquè vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si segueix navegant està donant el seu consentiment a l'acceptació de les esmentades galetes i acceptant la nostra política de cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies