Calendari d’activitats

BODYPUMP™

TONI D.

06:10 - 07:00

TABATA

VICTOR P.

06:10 - 07:00

HIIT

YONE D.

06:10 - 07:00

CYCLING

TONI D.

06:10 - 07:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

06:15 - 07:00

SYNRGY®

VICTOR P.

06:15 - 07:00

TRX

VICTOR P.

07:10 - 08:00

ENTRENAMENT TRIATLÓ

QUIM I.

07:10 - 08:00

CYCLING

VICTOR P.

07:10 - 08:00

CYCLING

EDU G.

07:10 - 08:00

CYCLING

VICTOR P.

07:10 - 08:00

CYCLING

EDU G.

07:10 - 08:00

BODYPUMP™

TONI D.

07:10 - 08:00

PILATES

TONI D.

07:10 - 08:00

HIIT

YONE D.

07:10 - 08:00

BODYPUMP™

YONE D.

07:10 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

AIGUATABATA

MONTSE C.

07:15 - 08:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

07:15 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

SYNRGY®

ANDRES V.

07:15 - 08:00

ABDOMINALS

VICTOR P.

08:00 - 08:30

TABATA

VICTOR P.

08:10 - 09:00

BODYPUMP™

TONI D.

08:10 - 09:00

ESPAI ESTIRA

YONE D.

08:10 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

TECNICA NATACIÓ

08:15 - 09:00

AIGUATABATA

MONTSE C.

08:15 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

SYNRGY®

YONE D.

08:15 - 09:00

BOSSU

VICTOR P.

08:30 - 09:00

GLUTIS

TONI D.

09:00 - 09:30

GLUTIS

YONE D.

09:00 - 09:30

UPPERBODY

YONE D.

09:00 - 09:30

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUATABATA

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

LOWERBODY

YONE D.

09:30 - 10:00

ESPAI ESTIRA

TONI D.

09:30 - 10:00

SYNRGY®

ANDRES V.

09:30 - 10:15

SYNRGY®

09:30 - 10:15

AIGUAGYM

MARIA JOSÉ E.

09:30 - 10:15

BODYPUMP™

TONI D.

09:30 - 10:20

ZUMBA®

INES M.

09:30 - 10:20

ESPAI EN FORMA

LAURA N.

09:30 - 10:20

BODYCOMBAT™

TONI D.

09:30 - 10:20

G.A.C.

JON I.

09:30 - 10:20

BODYPUMP™

09:30 - 10:20

CYCLING

EDU G.

09:30 - 10:20

CYCLING

VICTOR P.

09:30 - 10:20

CYCLING

NURIA M.

09:30 - 10:20

CYCLING

09:30 - 10:20

ESQUENA SANA

QUIM I.

09:30 - 10:20

TABATA

ANDRES V.

09:30 - 10:20

ESQUENA SANA

QUIM I.

09:30 - 10:20

PILATES

QUIM I.

09:30 - 10:20

FOAM ROLLER

TONI D.

10:00 - 10:30

ABDOMINALS

YONE D.

10:00 - 10:30

GLUTIS

EDU G.

10:30 - 11:00

ABDOMINALS

ADOLFO C.

10:30 - 11:00

SYNRGY®

ADOLFO C.

10:30 - 11:15

SYNRGY®

LAURA N.

10:30 - 11:15

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ E.

10:30 - 11:15

FOAM ROLLER

QUIM I.

10:30 - 11:20

PILATES

QUIM I.

10:30 - 11:20

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

10:30 - 11:20

FOAM ROLLER

QUIM I.

10:30 - 11:20

CYCLING

10:30 - 11:20

CYCLING

10:30 - 11:20

ESPAI ESTIRA

JON I.

10:30 - 11:20

HIPOPRESSIUS*

DAVID F.

10:30 - 11:20

ESPAI SUAU

NURIA M.

10:30 - 11:20

T.B.C.

TONI D.

10:30 - 11:20

IOGA

IRENE J.

10:30 - 11:20

BODYPUMP™

10:30 - 11:20

ABDOMINALS

EDU G.

11:00 - 11:30

LOWERBODY

ADOLFO C.

11:00 - 11:30

MAMAFIT

NURIA M.

11:00 - 12:00

AQUAMAMIS (embarassades)*

NURIA M.

11:00 - 12:00

ABDOMINALS

LAURA N.

11:15 - 11:45

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ E.

11:15 - 12:00

SYNRGY®

SARA N.

11:30 - 12:15

CYCLING

11:30 - 12:20

CYCLING

11:30 - 12:20

MAMAFIT

NURIA M.

11:30 - 12:20

FLAMENC*

MANOLO V.

11:30 - 12:30

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ E.

12:00 - 12:45

RUNNING

EDU G.

13:15 - 14:15

TECNICA NATACIÓ

QUIM I.

13:30 - 14:20

RUNNING

EDU G.

13:30 - 14:30

TRX

ANDRES V.

13:40 - 14:30

CYCLING

EDU G.

13:40 - 14:30

CYCLING

SANTI P.

13:40 - 14:30

CYCLING

SANTI P.

13:40 - 14:30

CYCLING

PEP A.

13:40 - 14:30

G.A.C.

TONI D.

13:40 - 14:30

BODYPUMP™

TONI D.

13:40 - 14:30

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

13:40 - 14:30

TABATA

ADOLFO C.

13:40 - 14:30

UPPERBODY

LAURA N.

13:45 - 14:15

SYNRGY®

YONE D.

13:45 - 14:30

SYNRGY®

YONE D.

13:45 - 14:30

GLUTIS

LAURA N.

14:00 - 14:30

LOWERBODY

LAURA N.

14:15 - 14:45

GLUTIS

TONI D.

14:30 - 15:00

ABDOMINALS

LAURA N.

14:30 - 15:00

HIIT CORE

YONE D.

14:30 - 15:20

TABATA

EDU G.

14:30 - 15:20

BODYPUMP™

ANDRES V.

14:30 - 15:20

CYCLING

EDU G.

14:30 - 15:20

CYCLING

TONI D.

14:30 - 15:20

CYCLING

SANTI P.

14:30 - 15:20

CYCLING

ADOLFO C.

14:30 - 15:20

CYCLING

EDU G.

14:30 - 15:20

BODYPUMP™

CRISTINA A.

15:20 - 16:10

STEP GAC

CRISTINA A.

15:20 - 16:10

T.B.C.

LAURA N.

15:20 - 16:10

BODYPUMP™

LAURA N.

15:20 - 16:10

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

15:30 - 16:20

CYCLING

EDU G.

15:30 - 16:20

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

16:10 - 16:30

ZUMBA®

YORGIS G.

16:10 - 17:00

BODYPUMP™

CRISTINA A.

16:10 - 17:00

SYNRGY®

YONE D.

16:15 - 17:00

SYNRGY®

LAURA N.

16:15 - 17:00

ABDOMINALS

CRISTINA A.

16:30 - 17:00

GLUTIS

LAURA N.

16:30 - 17:00

GLUTIS

ANGEL F.

17:00 - 17:30

LOWERBODY

CRISTINA A.

17:00 - 17:30

UPPERBODY

TONI D.

17:00 - 17:30

BODYPUMP™

LAURA N.

17:10 - 18:00

TABATA

YONE D.

17:10 - 18:00

BODYPUMP™

LAURA N.

17:10 - 18:00

G.A.C. MAT

LAURA N.

17:10 - 18:00

SYNRGY®

YONE D.

17:15 - 18:00

ABDOMINALS

ANGEL F.

17:30 - 18:00

UPPERBODY

TONI D.

17:30 - 18:00

ABDOMINALS

CRISTINA A.

17:30 - 18:00

ABDOMINALS

TONI D.

17:30 - 18:00

CURSET NATACIÓ

SARA N.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

SARA N.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

SARA N.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ E.

17:30 - 18:15

UPPERBODY

CRISTINA A.

18:00 - 18:30

ABDOMINALS

TONI D.

18:00 - 18:30

GLUTIS

CRISTINA A.

18:00 - 18:30

UPPERBODY

SARA N.

18:00 - 18:30

CYCLING

VICTOR P.

18:10 - 19:00

CYCLING

NURIA M.

18:10 - 19:00

CYCLING

EDU G.

18:10 - 19:00

CYCLING

VICTOR P.

18:10 - 19:00

CYCLING

YONE D.

18:10 - 19:00

IOGA

NÚRIA P.

18:10 - 19:00

BODYBALANCE™

SARA N.

18:10 - 19:00

BODYPUMP™

YONE D.

18:10 - 19:00

PILATES

QUIM I.

18:10 - 19:00

TABATA

VICTOR P.

18:10 - 19:00

ZUMBA DANCE

LAURA N.

18:10 - 19:00

BODYPUMP™

CRISTINA A.

18:10 - 19:00

G.A.C.

TONI D.

18:10 - 19:00

ZUMBA®

YORGIS G.

18:10 - 19:00

SYNRGY®

ADOLFO C.

18:15 - 19:00

SYNRGY®

ANDRES V.

18:15 - 19:00

SYNRGY®

ADOLFO C.

18:15 - 19:00

AQUAMAMIS (embarassades)*

NURIA M.

18:15 - 19:10

GLUTIS

CRISTINA A.

18:30 - 19:00

FOAM ROLLER

TONI D.

18:30 - 19:00

ABDOMINALS

ANDRES V.

18:30 - 19:00

UPPERBODY

SARA N.

18:30 - 19:00

GLUTIS

SARA N.

18:30 - 19:00

CURSET NATACIÓ

SARA N.

18:30 - 19:15

CURSET NATACIÓ

SARA N.

18:30 - 19:15

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ E.

18:30 - 19:15

LOWERBODY

TONI D.

19:00 - 19:30

UPPERBODY

VICTOR P.

19:00 - 19:30

LOWERBODY

SARA N.

19:00 - 19:30

AIGUAGYM

ORIOL M.

19:00 - 19:45

CYCLING

VICTOR P.

19:10 - 20:00

CYCLING

MARTA A.

19:10 - 20:00

CYCLING

HELENA C.

19:10 - 20:00

CYCLING

HELENA C.

19:10 - 20:00

BODYPUMP™

LAURA N.

19:10 - 20:00

TABATA

ANDRES V.

19:10 - 20:00

BODYCOMBAT™

NURIA M.

19:10 - 20:00

STEP

CRISTINA A.

19:10 - 20:00

TABATA

EDU G.

19:10 - 20:00

HIPO-IOGA

19:10 - 20:00

ESPAI ESTIRA

CRISTINA A.

19:10 - 20:00

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

19:10 - 20:00

BODYBALANCE™

CRISTINA A.

19:10 - 20:00

PILATES

TONI D.

19:10 - 20:00

SYNRGY®

ANDRES V.

19:15 - 20:00

SYNRGY®

ADOLFO C.

19:15 - 20:00

SYNRGY®

ANDRES V.

19:15 - 20:00

SYNRGY®

VICTOR P.

19:15 - 20:00

SYNRGY®

SARA N.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

SARA N.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

SARA N.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

MARIA JOSÉ E.

19:15 - 20:00

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ E.

19:15 - 20:00

TECNICA NATACIÓ

SARA N.

19:15 - 20:00

ESPAI ESTIRA

TONI D.

19:30 - 20:00

ABDOMINALS

VICTOR P.

19:30 - 20:00

ABDOMINALS

SARA N.

19:30 - 20:00

RUNNING

EDU G.

19:30 - 20:30

ABDOMINALS

ANGEL F.

20:00 - 20:30

ABDOMINALS

TONI D.

20:00 - 20:30

GLUTIS

CRISTINA A.

20:00 - 20:30

GLUTIS

SARA N.

20:00 - 20:30

CURSET NATACIÓ

SARA N.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

SARA N.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

SARA N.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ E.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ E.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

SARA N.

20:00 - 20:45

RUNNING

20:00 - 21:00

G.A.C.

CRISTINA A.

20:10 - 21:00

BODYCOMBAT™

YONE D.

20:10 - 21:00

BODYPUMP™

VICTOR P.

20:10 - 21:00

ZUMBA®

YORGIS G.

20:10 - 21:00

CYCLING

SANTI P.

20:10 - 21:00

CYCLING

HELENA C.

20:10 - 21:00

TRX

VICTOR P.

20:10 - 21:00

IOGA

CRISTINA A.

20:10 - 21:00

TRX

VICTOR P.

20:10 - 21:00

BODYBALANCE™

CRISTINA A.

20:10 - 21:00

SYNRGY®

ANDRES V.

20:15 - 21:00

SYNRGY®

ANDRES V.

20:15 - 21:00

SYNRGY®

ANDRES V.

20:15 - 21:00

SYNRGY®

TONI D.

20:15 - 21:00

UPPERBODY

TONI D.

20:30 - 21:00

LOWERBODY

CRISTINA A.

20:30 - 21:00

GLUTIS

CRISTINA A.

21:00 - 21:30

ABDOMINALS

CRISTINA A.

21:00 - 21:30

ESPAI ESTIRA

CRISTINA A.

21:00 - 21:30

CURSET NATACIÓ

SANTI P.

21:00 - 21:45

CURSET NATACIÓ

MARIA JOSÉ E.

21:00 - 21:45

CURSET NATACIÓ

SARA N.

21:00 - 21:45

SEVILLANES*

MANOLO V.

21:00 - 22:00

ZUMBA®

YORGIS G.

21:10 - 22:00

CURSET NATACIÓ

SANTI P.

21:15 - 22:00

Ús de galetes

Aquest lloc web utilitza galetes perquè vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si segueix navegant està donant el seu consentiment a l'acceptació de les esmentades galetes i acceptant la nostra política de cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies