Core Stretching

Estàs preparat per divertir-te alhora que et poses en forma?

És precisament d’això del que tracta el programa de Zumba. Es una fitness-party emocionant, eficaç i fàcil de seguir. S’inspira en la música llatina per cremar calories mitjançant el ball i ofereix alegria i salut a milions de persones.

Cos – Ment

Sala: AA.DD.

Durada: 45′

El Zumba és una activitat fitness que consisteix en una sèrie  d’exercicis en format ball divertits i combinats amb una sèrie de rutines aeròbiques fent servir com a inspiració la música i els ritmes llatins com són la salsa, el merengue, la cúmbia, el reggaeton i la samba. L’activitat obté uns resultats eficaços i és fàcil de seguir.

L’objectiu de l’activitat és:

Desenvolupar, enfortir i donar flexibilitat al cos.

T’aporta uns beneficis com:
  • Social
  • Augment de l’autoestima
  • Pèrdua de calories
  • Tonificació muscular
  • Estimulació d’humor
  • Alliberació de tensions
  • Augment de la tolerància a l‘ acumulació de l’àcid làctic
A qui va dirigit?

Les sessions estan pensades per a persones de qualsevol edat (adults o joves a partir de 14 anys).

El Zumba és una activitat fitness que consisteix en una sèrie  d’exercicis en format ball divertits i combinats amb una sèrie de rutines aeròbiques fent servir com a inspiració la música i els ritmes llatins com són la salsa, el merengue, la cúmbia, el reggaeton i la samba. L’activitat obté uns resultats eficaços i és fàcil de seguir.

L’objectiu de l’activitat és:

Desenvolupar, enfortir i donar flexibilitat al cos.

T’aporta uns beneficis com:
  • Social
  • Augment de l’autoestima
  • Pèrdua de calories
  • Tonificació muscular
  • Estimulació d’humor
  • Alliberació de tensions
  • Augment de la tolerància a l‘ acumulació de l’àcid làctic
A qui va dirigit?

Les sessions estan pensades per a persones de qualsevol edat (adults o joves a partir de 14 anys).

dldtdcdjdvdbdg

CYCLING

VICTOR P.

06:10 - 07:00

BODYPUMP™

TONI D.

06:10 - 07:00

HIIT

VICTOR P.

06:15 - 07:00

SYNRGY®

YONE D.

06:15 - 07:00

TABATA

VICTOR P.

06:15 - 07:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

06:15 - 07:00

ABDOMINALS

TONI D.

07:00 - 07:30

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

07:10 - 08:00

CYCLING

VICTOR P.

07:10 - 08:00

CYCLING

HELENA C.

07:10 - 08:00

BODYPUMP™

VICTOR P.

07:10 - 08:00

BODYPUMP™

YONE D.

07:10 - 08:00

TRX

VICTOR P.

07:10 - 08:00

CYCLING

HELENA C.

07:10 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

AIGUATABATA

MONTSE C.

07:15 - 08:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

07:15 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

HIIT

YONE D.

07:15 - 08:00

GLUTIS

VICTOR P.

07:30 - 08:00

ABDOMINALS

VICTOR P.

08:00 - 08:30

BODYPUMP™

TONI D.

08:10 - 09:00

ESPAI ESTIRA

YONE D.

08:10 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

TECNICA NATACIÓ

08:15 - 09:00

AIGUATABATA

MONTSE C.

08:15 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

TABATA

VICTOR P.

08:15 - 09:00

SYNRGY®

YONE D.

08:15 - 09:00

LOWERBODY

VICTOR P.

08:30 - 09:00

ABDOMINALS

VICTOR P.

09:00 - 09:30

GLUTIS

YONE D.

09:00 - 09:30

UPPERBODY

YONE D.

09:00 - 09:30

GLUTIS

YONE D.

09:00 - 09:30

GLUTIS

TONI D.

09:00 - 09:30

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUATABATA

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

LOWERBODY

YONE D.

09:30 - 10:00

HIIT

VICTOR P.

09:30 - 10:15

HIIT

TONI D.

09:30 - 10:15

AIGUAGYM

MARIA JOSÉ E.

09:30 - 10:15

CYCLING

VICTOR P.

09:30 - 10:20

ESQUENA SANA

QUIM I.

09:30 - 10:20

ESQUENA SANA

QUIM I.

09:30 - 10:20

PILATES

QUIM I.

09:30 - 10:20

BODYPUMP™

ANDRES V.

09:30 - 10:20

ZUMBA®

INES M.

09:30 - 10:20

T.B.C.

NURIA M.

09:30 - 10:20

G.A.C.

JON I.

09:30 - 10:20

BODYPUMP™

09:30 - 10:20

CYCLING

VICTOR P.

09:30 - 10:20

CYCLING

09:30 - 10:20

ABDOMINALS

YONE D.

10:00 - 10:30

SYNRGY®

YONE D.

10:15 - 11:00

LOWERBODY

TONI D.

10:30 - 11:00

LOWERBODY

VICTOR P.

10:30 - 11:00

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

10:30 - 11:15

SYNRGY®

ADOLFO C.

10:30 - 11:15

CYCLING

10:30 - 11:20

CYCLING

10:30 - 11:20

ESPAI ESTIRA

JON I.

10:30 - 11:20

ESPAI SUAU

NURIA M.

10:30 - 11:20

IOGA

IRENE J.

10:30 - 11:20

BODYPUMP™

10:30 - 11:20

FOAM ROLLER

QUIM I.

10:30 - 11:20

PILATES

QUIM I.

10:30 - 11:20

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

10:30 - 11:20

CURSET NATACIÓ

MONTSE C.

11:00 - 11:45

AQUAMAMIS (embarassades)*

MONTSE C.

11:00 - 11:50

AQUAMAMIS (embarassades)*

MONTSE C.

11:15 - 12:00

SYNRGY®

SARA N.

11:30 - 12:15

CYCLING

11:30 - 12:20

CYCLING

11:30 - 12:20

FLAMENC*

MANOLO V.

11:30 - 12:30

TECNICA NATACIÓ

QUIM I.

13:40 - 14:30

CYCLING

TONI D.

13:40 - 14:30

CYCLING

ADOLFO C.

13:40 - 14:30

BODYPUMP™

TONI D.

13:40 - 14:30

CYCLING

SANTI P.

13:40 - 14:30

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

13:45 - 14:30

TABATA

TONI D.

13:45 - 14:30

HIIT

YONE D.

14:30 - 15:15

T.B.C.

TONI D.

14:30 - 15:20

BODYPUMP™

LAURA N.

14:30 - 15:20

CYCLING

SANTI P.

14:30 - 15:20

BODYPUMP™

TONI D.

15:20 - 16:10

T.B.C.

LAURA N.

15:20 - 16:10

BODYPUMP™

LAURA N.

15:20 - 16:10

LOWERBODY

TONI D.

15:30 - 16:00

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

15:30 - 16:15

ZUMBA®

YORGIS G.

16:10 - 17:00

BODYPUMP™

VICTOR P.

16:10 - 17:00

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

16:15 - 16:45

UPPERBODY

TONI D.

17:00 - 17:30

GLUTIS

ANGEL F.

17:00 - 17:30

CYCLING

VICTOR P.

17:10 - 18:00

BODYPUMP™

LAURA N.

17:10 - 18:00

BODYPUMP™

SARA N.

17:10 - 18:00

G.A.C.

SARA N.

17:10 - 18:00

TABATA

YONE D.

17:15 - 18:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:15 - 18:00

SYNRGY®

YONE D.

17:15 - 18:00

ABDOMINALS

TONI D.

17:30 - 18:00

LOWERBODY

TONI D.

17:30 - 18:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

ABDOMINALS

TONI D.

18:00 - 18:30

UPPERBODY

SARA N.

18:00 - 18:30

UPPERBODY

SARA N.

18:00 - 18:30

GLUTIS

ANDRES V.

18:00 - 18:30

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:00 - 18:45

PILATES

18:10 - 19:00

BODYBALANCE™

SARA N.

18:10 - 19:00

ESQUENA SANA

TONI D.

18:10 - 19:00

PILATES

QUIM I.

18:10 - 19:00

ZUMBA®

LAURA N.

18:10 - 19:00

BODYPUMP™

CRISTINA A.

18:10 - 19:00

BODYPUMP™

YONE D.

18:10 - 19:00

G.A.C.

TONI D.

18:10 - 19:00

ZUMBA®

YORGIS G.

18:10 - 19:00

CYCLING

NURIA M.

18:10 - 19:00

CYCLING

VICTOR P.

18:10 - 19:00

CYCLING

VICTOR P.

18:10 - 19:00

CYCLING

YONE D.

18:10 - 19:00

SYNRGY®

ANDRES V.

18:15 - 19:00

SYNRGY®

ANDRES V.

18:15 - 19:00

SYNRGY®

ADOLFO C.

18:15 - 19:00

HIIT

SARA N.

18:15 - 19:00

GLUTIS

TONI D.

18:30 - 19:00

ABDOMINALS

ANDRES V.

18:30 - 19:00

LOWERBODY

SARA N.

18:30 - 19:00

GLUTIS

SARA N.

18:30 - 19:00

LOWERBODY

SARA N.

18:30 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:30 - 19:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:30 - 19:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:30 - 19:15

UPPERBODY

SARA N.

19:00 - 19:30

CYCLING

YONE D.

19:10 - 20:00

CYCLING

ANGEL F.

19:10 - 20:00

BODYPUMP™

TONI D.

19:10 - 20:00

BODYCOMBAT™

TONI D.

19:10 - 20:00

BODYCOMBAT™

YONE D.

19:10 - 20:00

BODYPUMP™

SARA N.

19:10 - 20:00

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

19:10 - 20:00

BODYBALANCE™

SARA N.

19:10 - 20:00

PILATES

TONI D.

19:10 - 20:00

CYCLING

VICTOR P.

19:10 - 20:00

CYCLING

MARC N.

19:10 - 20:00

SYNRGY®

ANDRES V.

19:15 - 20:00

SYNRGY®

ADOLFO C.

19:15 - 20:00

SYNRGY®

TONI D.

19:15 - 20:00

SYNRGY®

VICTOR P.

19:15 - 20:00

SYNRGY®

ANGEL F.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

SARA N.

19:15 - 20:00

TECNICA NATACIÓ

SARA N.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

ORIOL M.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

ANGEL F.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

ORIOL M.

19:15 - 20:00

HIIT

ANDRES V.

19:15 - 20:00

TABATA

ANDRES V.

19:15 - 20:00

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

19:15 - 20:00

ABDOMINALS

SARA N.

19:30 - 20:00

ABDOMINALS

TONI D.

20:00 - 20:30

GLUTIS

ANDRES V.

20:00 - 20:30

UPPERBODY

SARA N.

20:00 - 20:30

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CYCLING

MARC N.

20:10 - 21:00

IOGA

CRISTINA A.

20:10 - 21:00

ESPAI ESTIRA

SARA N.

20:10 - 21:00

BODYBALANCE™

CRISTINA A.

20:10 - 21:00

G.A.C.

CRISTINA A.

20:10 - 21:00

BODYPUMP™

TONI D.

20:10 - 21:00

ZUMBA®

YORGIS G.

20:10 - 21:00

HIIT

ANDRES V.

20:15 - 21:00

SYNRGY®

ANDRES V.

20:15 - 21:00

LOWERBODY

SARA N.

20:30 - 21:00

GLUTIS

TONI D.

20:30 - 21:00

ABDOMINALS

ANDRES V.

20:30 - 21:00

ZUMBA®

YORGIS G.

21:10 - 22:00

Viu el futur del wellness a l'ESPAI!

Reserva una visitaAlta online

Si desitges més informació omple el formulari

    En compliment amb el Reglament General de Protecció de Dades (UE) 2016/679 del Parlament Europeu i del Consell, de 27 d’abril de 2016, l’informem que les seves dades de caràcter personal, juntament amb aquelles obtingudes durant el període de vigència del contracte o servei, seran incorporades als fitxers automatitzats d’aquesta Empresa a fi i efecte de ser utilitzats per la prestació del servei contractat, així com per fins comercials. Si ho desitja, pot exercir els drets d’accés, rectificació i cancel·lació, previstos en la legislació vigent, dirigint-se a l’empresa ESPAI ESPORT WELLNESS, SL, amb domicili a 08403-Granollers (Barcelona), Passeig de la conca del Besós, 12.

     


    Ús de galetes

    Aquest lloc web utilitza galetes perquè vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si segueix navegant està donant el seu consentiment a l'acceptació de les esmentades galetes i acceptant la nostra política de cookies

    ACEPTAR
    Aviso de cookies