Cursets per a mares-Mamifit

Estàs preparat per divertir-te alhora que et poses en forma?

Aquestes classes de fitness combinen exercicis que ajuden a la recuperació del cos. Tant si acabes de donar a llum com si ja fa mesos que ho has fet, en aquestes sessions de fitness treballaràs la condició física genera (cames, braços, glutis..), es tonifica la faixa abdominal i es treballa la recuperació del sòl pelvià que tant ha sofert durant l’embaràs i part, amb els abdominals hipopressiu.

Aquàtiques

Sala: Sala Polivalent.

Durada: 60′

L’objectiu de l’activitat és…

Acompanyament en aquesta etapa de la vida, aportant seguretat i tranquil·litat

Obtenir benestar físic per la mare durant l’embaràs

T’aporta uns beneficis com:
  • Reforç de la musculatura de cara al part
  • Relaxació
  • Millora de la circulació
  • Alliberació de tensions
  • Augment de la motivació i l’autoestima
  • Millora estat salut i físic
  • Estimulació del bon humor
  • Millora l’estat d’ànim i redueix el risc de depressió, estrès i ansietat
  • Ajuda en la prevenció de les malalties cardiovasculars
L’objectiu de l’activitat és…

Acompanyament en aquesta etapa de la vida, aportant seguretat i tranquil·litat

Obtenir benestar físic per la mare durant l’embaràs

T’aporta uns beneficis com:
  • Reforç de la musculatura de cara al part
  • Relaxació
  • Millora de la circulació
  • Alliberació de tensions
  • Augment de la motivació i l’autoestima
  • Millora estat salut i físic
  • Estimulació del bon humor
  • Millora l’estat d’ànim i redueix el risc de depressió, estrès i ansietat
  • Ajuda en la prevenció de les malalties cardiovasculars
dldtdcdjdvdbdg

CYCLING

VICTOR P.

06:10 - 07:00

BODYPUMP™

VICTOR P.

06:10 - 07:00

HIIT

VICTOR P.

06:15 - 07:00

TABATA

VICTOR P.

06:15 - 07:00

SYNRGY®

YONE D.

06:15 - 07:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

06:15 - 07:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

07:10 - 08:00

BODYPUMP™

VICTOR P.

07:10 - 08:00

BODYPUMP™

YONE D.

07:10 - 08:00

CYCLING

PEP A.

07:10 - 08:00

CYCLING

VICTOR P.

07:10 - 08:00

CYCLING

PEP A.

07:10 - 08:00

HBX BOXING

VICTOR P.

07:10 - 08:00

TRX

VICTOR P.

07:10 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

AIGUATABATA

MONTSE C.

07:15 - 08:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

07:15 - 08:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

07:15 - 08:00

HIIT

YONE D.

07:15 - 08:00

ABDOMINALS

VICTOR P.

08:00 - 08:30

BODYPUMP™

VICTOR P.

08:10 - 09:00

ESPAI ESTIRA

YONE D.

08:10 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

TECNICA NATACIÓ

MONTSE C.

08:15 - 09:00

AIGUATABATA

MONTSE C.

08:15 - 09:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

08:15 - 09:00

TABATA

VICTOR P.

08:15 - 09:00

SYNRGY®

YONE D.

08:15 - 09:00

LOWERBODY

VICTOR P.

08:30 - 09:00

GLUTIS

VICTOR P.

09:00 - 09:30

ABDOMINALS

VICTOR P.

09:00 - 09:30

GLUTIS

YONE D.

09:00 - 09:30

UPPERBODY

VICTOR P.

09:00 - 09:30

GLUTIS

YONE D.

09:00 - 09:30

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUATABATA

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

AIGUAGYM

MONTSE C.

09:15 - 10:00

LOWERBODY

VICTOR P.

09:30 - 10:00

AIGUAGYM

ORIOL M.

09:30 - 10:15

BODYPUMP™

ANDRES V.

09:30 - 10:20

ZUMBA®

INES M.

09:30 - 10:20

T.B.C.

NURIA M.

09:30 - 10:20

G.A.C.

JON I.

09:30 - 10:20

BODYPUMP™

09:30 - 10:20

CYCLING

VICTOR P.

09:30 - 10:20

CYCLING

VICTOR P.

09:30 - 10:20

CYCLING

ISAAC VINIEGRA

09:30 - 10:20

ESQUENA SANA

QUIM I.

09:30 - 10:20

ESQUENA SANA

QUIM I.

09:30 - 10:20

PILATES

QUIM I.

09:30 - 10:20

HBX BOXING

VICTOR P.

09:30 - 10:20

UPPERBODY

LAURA N.

10:00 - 10:30

ABDOMINALS

VICTOR P.

10:00 - 10:30

SYNRGY®

YONE D.

10:15 - 11:00

LOWERBODY

LAURA N.

10:30 - 11:00

SYNRGY®

ADOLFO C.

10:30 - 11:15

CURSET NATACIÓ

MARC POL

10:30 - 11:15

FOAM ROLLER

QUIM I.

10:30 - 11:20

PILATES

QUIM I.

10:30 - 11:20

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

10:30 - 11:20

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

10:30 - 11:20

CYCLING

ISAAC VINIEGRA

10:30 - 11:20

CYCLING

HELENA C.

10:30 - 11:20

ESPAI ESTIRA

JON I.

10:30 - 11:20

ESPAI SUAU

NURIA M.

10:30 - 11:20

IOGA

IRENE J.

10:30 - 11:20

BODYPUMP™

10:30 - 11:20

GLUTIS

LAURA N.

11:00 - 11:30

CURSET NATACIÓ

MONTSE C.

11:00 - 11:45

AQUAMAMIS (embarassades)*

MONTSE C.

11:15 - 12:00

AQUAMAMIS (embarassades)*

MONTSE C.

11:15 - 12:00

CURSET NATACIÓ

MARC POL

11:15 - 12:00

MAMAFIT

LAURA N.

11:30 - 12:15

SYNRGY®

ORIOL M.

11:30 - 12:15

CYCLING

HELENA C.

11:30 - 12:20

FLAMENC*

MANOLO V.

11:30 - 12:30

CURSET NATACIÓ

MARC POL

12:00 - 12:45

BODYPUMP™

TONI D.

13:40 - 14:30

ESPAI EN FORMA

LAURA N.

13:40 - 14:30

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

13:40 - 14:30

TECNICA NATACIÓ

QUIM I.

13:40 - 14:30

CYCLING

TONI D.

13:40 - 14:30

CYCLING

CARLOS SERRANO

13:40 - 14:30

CYCLING

ADOLFO C.

13:40 - 14:30

HBX BOXING

YONE D.

13:40 - 14:30

SYNRGY®

LAURA N.

13:45 - 14:30

TABATA

ANDRES V.

13:45 - 14:30

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

13:45 - 14:35

GLUTIS

YONE D.

14:30 - 15:00

GLUTIS

LAURA N.

14:30 - 15:00

HBX BOXING

ADOLFO C.

14:30 - 15:20

T.B.C.

TONI D.

14:30 - 15:20

BODYPUMP™

LAURA N.

14:30 - 15:20

ABDOMINALS

YONE D.

15:00 - 15:30

HBX BOXING

YONE D.

15:10 - 16:00

BODYPUMP™

TONI D.

15:20 - 16:10

T.B.C.

LAURA N.

15:20 - 16:10

BODYPUMP™

ANDRES V.

15:20 - 16:10

LOWERBODY

YONE D.

15:30 - 16:00

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

15:30 - 16:20

ZUMBA®

YORGIS G.

16:10 - 17:00

LOWERBODY

LAURA N.

16:30 - 17:00

GLUTIS

TONI D.

17:00 - 17:30

UPPERBODY

TONI D.

17:00 - 17:30

CYCLING

TONI D.

17:10 - 18:00

PILATES

LAURA N.

17:10 - 18:00

BODYPUMP™

LAURA N.

17:10 - 18:00

BODYPUMP™

SARA N.

17:10 - 18:00

G.A.C.

SARA N.

17:10 - 18:00

TABATA

ANDRES V.

17:15 - 18:00

SYNRGY®

YONE D.

17:15 - 18:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:15 - 18:00

LOWERBODY

TONI D.

17:30 - 18:00

ABDOMINALS

TONI D.

17:30 - 18:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

17:30 - 18:15

UPPERBODY

SARA N.

18:00 - 18:30

ABDOMINALS

TONI D.

18:00 - 18:30

GLUTIS

ANDRES V.

18:00 - 18:30

ABDOMINALS

SARA N.

18:00 - 18:30

UPPERBODY

SARA N.

18:00 - 18:30

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:00 - 18:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:00 - 18:45

ZUMBA®

LAURA N.

18:10 - 19:00

BODYPUMP™

SARA N.

18:10 - 19:00

BODYPUMP™

YONE D.

18:10 - 19:00

G.A.C.

TONI D.

18:10 - 19:00

ZUMBA®

YORGIS G.

18:10 - 19:00

CYCLING

VICTOR P.

18:10 - 19:00

CYCLING

VICTOR P.

18:10 - 19:00

CYCLING

TONI D.

18:10 - 19:00

CYCLING

SANTI P.

18:10 - 19:00

ESQUENA SANA

TONI D.

18:10 - 19:00

BODYBALANCE™

CRISTINA A.

18:10 - 19:00

HIPOPRESSIUS*

LAURA N.

18:10 - 19:00

HBX BOXING

YONE D.

18:10 - 19:00

PILATES

QUIM I.

18:10 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:15 - 19:00

SYNRGY®

ANDRES V.

18:15 - 19:00

SYNRGY®

ANDRES V.

18:15 - 19:00

SYNRGY®

ADOLFO C.

18:15 - 19:00

LOWERBODY

SARA N.

18:30 - 19:00

GLUTIS

TONI D.

18:30 - 19:00

ABDOMINALS

ANDRES V.

18:30 - 19:00

LOWERBODY

SARA N.

18:30 - 19:00

GLUTIS

SARA N.

18:30 - 19:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:30 - 19:15

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

18:30 - 19:15

UPPERBODY

SARA N.

19:00 - 19:30

AIGUAGYM

ORIOL M.

19:00 - 19:45

ESPAI ESTIRA

LAURA N.

19:10 - 20:00

HBX BOXING

TONI D.

19:10 - 20:00

BODYBALANCE™

SARA N.

19:10 - 20:00

PILATES

TONI D.

19:10 - 20:00

BODYPUMP™

TONI D.

19:10 - 20:00

BODYCOMBAT™

VICTOR F.

19:10 - 20:00

STEP

CRISTINA A.

19:10 - 20:00

CYCLING

VICTOR P.

19:10 - 20:00

CYCLING

VICTOR P.

19:10 - 20:00

CYCLING

ANGEL F.

19:10 - 20:00

CYCLING

SANTI P.

19:10 - 20:00

SYNRGY®

ANDRES V.

19:15 - 20:00

SYNRGY®

ADOLFO C.

19:15 - 20:00

SYNRGY®

TONI D.

19:15 - 20:00

SYNRGY®

YONE D.

19:15 - 20:00

SYNRGY®

ANDRES V.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

SARA N.

19:15 - 20:00

TECNICA NATACIÓ

SARA N.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

ORIOL M.

19:15 - 20:00

AIGUAGYM

ANGEL F.

19:15 - 20:00

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

19:15 - 20:00

TABATA

ANDRES V.

19:15 - 20:00

HIIT

ANDRES V.

19:15 - 20:00

HIPOPRESSIUS*

SARA N.

19:15 - 20:05

ABDOMINALS

SARA N.

19:30 - 20:00

ABDOMINALS

TONI D.

20:00 - 20:30

UPPERBODY

SARA N.

20:00 - 20:30

GLUTIS

ANDRES V.

20:00 - 20:30

HIPOPRESSIUS EXPRESS*

SARA N.

20:00 - 20:30

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

CURSET NATACIÓ

ANGEL F.

20:00 - 20:45

G.A.C.

TONI D.

20:10 - 21:00

BODYPUMP™

TONI D.

20:10 - 21:00

ZUMBA®

YORGIS G.

20:10 - 21:00

HBX BOXING

ANDRES V.

20:10 - 21:00

IOGA

CRISTINA A.

20:10 - 21:00

ESPAI ESTIRA

SARA N.

20:10 - 21:00

HIIT

ANDRES V.

20:15 - 21:00

LOWERBODY

SARA N.

20:30 - 21:00

GLUTIS

TONI D.

20:30 - 21:00

ABDOMINALS

ANDRES V.

20:30 - 21:00

DEFENSA PERSONAL

20:30 - 21:30

DEFENSA PERSONAL

20:30 - 21:30

ZUMBA®

YORGIS G.

21:10 - 22:00

Viu el futur del wellness a l'ESPAI!

Reserva una visitaAlta online

Si desitges més informació omple el formulari

    En compliment amb el Reglament General de Protecció de Dades (UE) 2016/679 del Parlament Europeu i del Consell, de 27 d’abril de 2016, l’informem que les seves dades de caràcter personal, juntament amb aquelles obtingudes durant el període de vigència del contracte o servei, seran incorporades als fitxers automatitzats d’aquesta Empresa a fi i efecte de ser utilitzats per la prestació del servei contractat, així com per fins comercials. Si ho desitja, pot exercir els drets d’accés, rectificació i cancel·lació, previstos en la legislació vigent, dirigint-se a l’empresa ESPAI ESPORT WELLNESS, SL, amb domicili a 08403-Granollers (Barcelona), Passeig de la conca del Besós, 12.

     


    Ús de galetes

    Aquest lloc web utilitza galetes perquè vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si segueix navegant està donant el seu consentiment a l'acceptació de les esmentades galetes i acceptant la nostra política de cookies

    ACEPTAR
    Aviso de cookies