Equip humà

DIRECCIÓ

Carles Ayats

Carles Ayats

  • Director Gerent
Santi Pérez

Santi Pérez

  • Sot-Director
Núria Marín

Núria Marín

  • Coordinadora Esportiva
Natàlia Aquayo

Natàlia Aquayo

  • Responsable Comercial
Sagrario Punzón

Sagrario Punzón

  • Departament de Comunicació
Maria Valldeneu

Maria Valldeneu

  • Departament de Comunicació
Adolfo Caballero

Adolfo Caballero

  • Coordinador Bodytec

DEPARTAMENT TÈCNIC

Adolfo Caballero

Adolfo Caballero

  • Graduat en CAFE (Ciències de l'Activitat Física i l'Esport)
  • Instructor Bikecontrol
  • Instructor Electroestimulació
  • Tècnic de fitness i activitats dirigides
  • Entrenador personal
Andrés Vázquez

Andrés Vázquez

  • Cicle Formatiu (CFGS) d'AAFE (Animació d'Activitats Físic i Esportives)
  • Instructor Electroestimulació
  • Tècnic en fitness i activitats dirigides
  • Entrenador personal
Cristina Alvarado

Cristina Alvarado

  • Instructor Bodypump Les Mills
  • Instructor Bodybalance Les Mills
  • Instructora Electroestimulació
  • Tècnica en Ioga
  • Tècnica en fitness i activitats dirigides
  • Entrenadora personal
Eduardo Guerrero

Eduardo Guerrero

  • Coordinadro de Tri-Espai (Equip Triatló)
  • Instructor de Peak Pilates
  • Instructor Bikecontrol
  • Instructor Electroestimulació
  • Tècnic en fitness i activitats dirigides
  • Entrenador personal
Esther Bonachera

Esther Bonachera

  • Instructora de fitness i aquàtica d'embarassades
Gisela Antich

Gisela Antich

  • Tècnica Ioga
Irene Aguado

Irene Aguado

  • Instructora de fitness i aquàtica d'embarassades
Jon Iturribarria

Jon Iturribarria

  • Tècnic en fitness i activitats dirigides
  • Entrenador personal
Jose Palomares

Jose Palomares

  • Tècnic en Estiraments
Laura Navajas

Laura Navajas

  • Instructor Bodypump Les Mills
  • Instructora Electroestimulació
  • Instructor Hipopressius
  • Tècnica en fitness i activitats dirigides
  • Entrenadora personal
Manolo Veneroni

Manolo Veneroni

  • Tècnic en Flamenco
  • Tècnic en Sevillanes
Maria José Evangelio

Maria José Evangelio

  • Tècnica aquàtica i activitats dirigides
  • Entrenadora personal
Marta Assens

Marta Assens

  • Instructora Bikecontrol
  • Instructora Bodypump Les Mills
  • Tècnica en activitats dirigides
Montse Cornellas

Montse Cornellas

  • Tècnica aquàtica i activitats dirigides
  • Entrenadora personal
Núria Marín

Núria Marín

  • Graduada en CAFE (Ciències de l'Activitat Física i l'Esport)
  • Instructora Bodycombat Les Mills
  • Instructora Bikecontrol
  • Instructora TRX
  • Instructora Electroestimulació
  • Tècnica en activitats dirigides
  • Entrenadora personal
Núria Puig

Núria Puig

  • Tècnica en Ioga
Quim Soler

Quim Soler

  • Instructor Peak Pilates
  • Tècnic en activitats dirigides
  • Entrenador personal
Santi Pérez

Santi Pérez

  • Instructor Bikecontrol
Silvia Corchs

Silvia Corchs

  • Instructora aquàtica d'embarassades
Toni Díaz

Toni Díaz

  • Instructor Bodypump Les Mills
Victor Fernández

Victor Fernández

  • Instructor Bodycombat Les Mills
  • Instructor Bodypump Les Mills
  • Tècnic en activitats dirigides
Victor Pérez

Victor Pérez

  • Instructor Bikecontrol
  • Tècnic aquàtic i activitats dirigides
  • Entrenador personal
Xavi Lencina

Xavi Lencina

  • Instructor Bikecontrol
  • Instructor Electroestimulació
Yone Domínguez

Yone Domínguez

  • Graduada en CAFE (Ciències de l'Activitat Física i l'Esport)
  • Instructora Bodypump Les Mills
  • Instructora Bikecontrol
  • Instructora Electroestimulació
  • Tècnica en fitness i activitats dirigides
  • Entrenadora personal
Christian Schäfer

Christian Schäfer

  • Tècnic aquàtic i activitats dirigides
  • Instructor de Zumba

Ús de galetes

Aquest lloc web utilitza galetes perquè vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si segueix navegant està donant el seu consentiment a l'acceptació de les esmentades galetes i acceptant la nostra política de cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies